Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van értelme a 'mosoly-szünetnek'?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme a 'mosoly-szünetnek'?

Figyelt kérdés
Tanácstalan vagyok, nem tudom mit tegyek. Félek, hogy egy ilyennel örökre elrontatnám. Több, mint egy éve vagyunk együtt, csak nekem kezd betelni a pohár, és félek, hogy előbb utóbb kiborul, de akkor robban is. Most pl. az volt, hogy megígérte, hogy eljön velem egy helyre bulizni, direkt előre megbeszéltük, erre jött egy telefon, hogy másnap apjáéknál szülinapi party. Mondtam, hogy oké az mégis csak fontosabb, akkor aludja csak ki magát. Erre most hívott, hogy hajnali 4-ig lan-partyzott, reggel meg persze indultak apjáékhoz. Szerintetek erre most mégis mit reogálhatnék?
2009. aug. 8. 10:46
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Háth beszélj vele, hogy mi a helyzet, és sztem várj még pár hetet. Ha továbbra is folytatja, hagy el, nem éri meg, mert akkor nem vagy fontos neki.
2009. aug. 8. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
de mit beszéljek vele? Nála ez annyi, hogy tudja h bajom lesz e miatt, reggel is mikor hívott, már mondta poénosan, hogy hát igen este majd könyöröghet a bocsánatomért. persze ezt viccesen mondja, és nem kell könyörögni, csak nem tudom miért kell ezt csinálni. és ha ezen lovagolok, akkor meg én leszek a rinyáló, és máris úgy állunk, hogy én rinyálok és én vagyok a rossz.
2009. aug. 8. 10:52
 3/9 anonim ***** válasza:
71%

ha így áltok dobd ki és kész! Jobb előbb mint utóbb!

Még az is lehet, hogy rájön h mit is veszíthet.

2009. aug. 8. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
hogy dobhatnám ki? sajnos ez nem így megy, hogy akkor most gondolok egyet és röpülj... szeretem, és ő is szeret, csak néha csinál ilyen baromságokat, amikkel engem jól megbánt. és utólag erre rá is jön, csak olyankor meg már védekezni kezd, mint ahogy nagyon sok ember, úgy hogy a másikra próbálja rárakni a bajt.
2009. aug. 8. 11:03
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

őőőő... mondjuk még sosem tartottam mosolyszünetet.. azt nem is javasolnám.. mert nemtudom milyen hatással lenne a kapcsolatotokra.. de nem lehet h az a baj, hogy mindent elnézel neki? mmint csinál valamit, és nem tudsz rá haragudni... (ami megjegyzem nembaj, csak ha visszaélnek vele).

én a következőt tenném: a kövi húzása után kicsit "elhidegülnék" tőle.. na nem látványosan.. csak hogy érezze h következménye van annak amit tesz.. aztán ha számára fontos akk tekerjen.. (nem könyörögjön, az más).

sok sikert

2009. aug. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

ne kerleld, ne hisztizz, ne puffogj, ne utalgass, ne jatsz a sertodottet varva h kiengesztlejen. ezek a legtipikusabb noi hulyesegek es hibak. ha vmi zavar azt mond meg nyiltan es egyenesen. ha megkerdi h van vmi baj? ne azt valaszold h nem, nincs semmi (varva a tovabbi kerlelest ami nyilvan nem fog megtortenni) utana pedig megharagszol h ugy banik veled mintha semmi bajod nem lenne. a mosoly szunetnek nagy ertelme nincs, epp az h meg kell beszelni a dolgokat nem magatokban puffogni es elobb utobb beleunni es kibekulni.

megertem h zavar ha a havereire van ideje miutan teged lepasszol vmi kifogassal, ettol en is falra maszok foleg ha rendszerre valik. viszont probald ot is megerteni. lehet h alapbol sem tetszett neki a program amit kozosre szerveztel csak "jobb hijan" elment volna veled, mert tudta h te szeretnel menni. viszont amint akad jobb program (megha neked stupidnak es ertlemetlen idotoltesnek tunik is, pl egesz ejjel lan-party:P) cserben hagy teged. elhiszem h megbant ezzel, de eloszor is meg kell ertened h ezzel nem feltetlenul azt uzeni h te nem vagy olyan jo, erdekes tarsasag es fontos mint a haverei hanem h egyszeruen jobban volt kedve az o programjukhoz. a legidillibb kapcsolat is tonkremegy ha teljesul az a vagy h allandoan egyutt legyetek. szukseg van a kulon toltott idore, a baratokat nem szabad elhanyagolni. ha szeretnel menni valahova de o nem tud/akar menni ne az legyen a megoldas h akkor otthon gubbasztasz es puffogsz hanem h elmesz egyedul es jol erzed magad. masnap pedig orulsz h talalkozhattok vegre. neked is biztos szukseged van h neha legyen 1 csajos delutanod a baratnoiddel. ne fuggjetek ennyire egymastol. szerintem beszeljetek meg ezeket, h kinek mi nem tetszik, mire lenne igenye es h okes ha kulon mentek valahova.

2009. aug. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Már ott gond van, hogy neked eszedbe jutott a mosolyszünet. Ha annyira szeretnéd és nem fájnának azok a dolgok, amiket okozott, akkor nem gondolkodnál ilyeneken. Szóval, szerintem hagyd békén végleg, ha már úgy érzed, elkezdett kikészíteni.
2009. aug. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

kérdezd meg tőlle hogy fontosabb számára a számítógép minthogy veled legyen? persze normálisan...

Akárki akármit mondjon ez egy teljesen jogos kérdés....

Nem kell meghúznod magad...de kidobnod se kell...beszélj vele..ha nem hajlandó az ilyesféle dolgain változtatni...akkor nem jósolok hosszú időt a kapcsolatnak...sztem te is tudod hogy ennek megvan az esélye és ezért kérdeztél itt...

2009. aug. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez nekem nagyon furi! Kérdőre vonnám, majd közölném vele, hogy ha hazudozni akar, akkor rossz embert választott. Találsz nála jobbat is!
2009. aug. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!