Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van értelme a szünetnek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme a szünetnek egy kapcsolatban? Újra egymásra találhatunk?

Figyelt kérdés
2011. aug. 20. 13:42
 1/8 anonim ***** válasza:
én szerintem nincs szünet 1 párkapcsolatban. olyan van esetleg h ha rossz napjai vannak a 2 félnek akkor inkább nem beszélnek pár napig amíg át nem gondolják a dogokat de annak semmi értelme h mind2 fél kitombolja magát valaki mással...szerintem abból már nem lesz kapsolat
2011. aug. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem!
2011. aug. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nincs értelme, csak elódázza, nem találtok egymásra, keress mást.
2011. aug. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Azt mondta, idő kell, hogy megtudja, hiányozni fogok-e neki. De én meg addig abba belepusztulok. :(
2011. aug. 20. 13:50
 5/8 anonim ***** válasza:

Felejtsd el, bebuktad.

Szar duma, ha valaki nem ismeri fel és nem érdekli, hogy mekkora fájdalmat okoz a másiknak a szarakodásával, az nem szerelmes.

2011. aug. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szar duma, mindig az kér szünetet, aki szakítani akar és szakítani is fog, csak egy gyáva féreg. Én is kértem már "szünetet", utólag már lehányom az akkori viselkedésemet.
2011. aug. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
A mi kapcsolatunk eddig sem szerelmen alapult, hanem szereteten. És egész jól működött. Nem volt lila köd.
2011. aug. 20. 14:24
 8/8 anonim ***** válasza:
Azalatt rájöhet, hogy hiányzol-e neki. Pont úgy, ahogy mondta.
2011. aug. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!