Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretném normalizálni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretném normalizálni a viszonyunkat. Mégis hogyan?

Figyelt kérdés

A volt párommal szépen váltunk el egymástól, nem volt viharos a szakításunk. Mégis "puffogunk" egymásra és nem tudom, hogy miért! Félek rákérdezni, félek, hogy nem fog válaszolni a kérdésemre. Nem szeretném, hogy ez legyen,mer nekem nagyon rosszul esik ez tőle. Nem tudom mit tehetnék. :( Hogyan tudnám normalizálni a viszonyunkat?


19/L


2012. okt. 20. 11:35
 1/3 cashy22 ***** válasza:
Pedig meg kellene ezt kérdezni,ill. beszélni egymással mindent meg lehet beszélni.
2012. okt. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen!Fél évig fújtunk egymásra vagyis jobban ő rám! Aztán egy idő után (gondolom miután lenyugodott) ő keresett meg engem és azóta nagyon jó barátok vagyunk!:)
2012. okt. 20. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én is úgy gondolom, hogy mindent meg lehet beszélni. :) Nálunk ez a puffogás csak 3 hónapja tart. Nagyon rossz érzés, hogy akivel egykor imádtuk egymást, azzal most már nem is beszélek.
2012. okt. 20. 11:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!