Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hm. Szerintetek ez egy kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hm. Szerintetek ez egy kapcsolatban normális?

Figyelt kérdés
Barátommal 7hónapja vagyunk együtt. Ő 19F én 19L. Nos az a bajom, hogy folyton bunkózik velem. Állandóan szid... van, hogy amikor rossz kedve van lek.rváz, azt mondja ronda vagyok, pedig sosem csaltam meg, nem tenném, és ronda sem vagyok. Neki vannak önértékelési problémái, pedig nincs is rá semmi oka, a saját véleményem szerint. Szex közben meccset nézett régen, és még én voltam a rossz, hogy besértődtem... Szóval nálatok is előfordulnak ilyenek? Vagy az én barátom gyerekes csak?:s
2012. okt. 20. 20:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy kapcsolat neked??
2012. okt. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én kidobnám az fix..nem bánhat így egy nővel
2012. okt. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát szerintem ige gyorsa hagyd ott. Ha szeretne nem mondana ilyeneket és nem tenné meg ezeket a dolgokat. Téged ez nem bánt? Nem vagy szomorú vagy ideges néha emiatt? Soha nem érezted azt, hogy boldogtalan vagy? Ha nem vagy csúnya de még ha az is vagy akkor se érdemled meg ezt. Kaphatnál jobbat, aki megbecsül és érezteti veled, hogy te vagy számára a világ közepe.
2012. okt. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezt elviseled, megérdemled.
2012. okt. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

ez nem normális. miért hagyod, hogy megalázzon?

engem egyszer k.rvázott le a párom egy félreértés miatt. utána nem győzött bocsánatot kérni, amit el is fogadtam tőle, mert ha nem félreértés lett volna, akkor jogos lett volna a kijelentése. de gondolom nálatok nem ez a helyzet.

nagyon gyerek lehet még a párod. próbáld meg megbeszélni vele, de ha reménytelen akkor csak egy megoldás van... :(

22N

2012. okt. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
elég sokszor voltam ideges... és boldognak sem érzem magam. :/ Tegyük hozzá, hogy első kapcsolata! Tudom, hogy nem kifogás, hiszen többször elmondtam neki, hogy bánt ahogy velem bánik...köszönöm a válaszokat! Ott hagyom azt hiszem...hiába szeretem.
2012. okt. 20. 21:05
 7/8 annamaria7 válasza:
ez a fiú nem érdemel meg téged! szakíts vele mielőbb!
2012. okt. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Valószínűleg magától is felfogta, hogy ha lekvázza a másikat, az nem számít bóknak.
2012. okt. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!