Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nincs szépérzékem vagy igényte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs szépérzékem vagy igénytelen vagyok, vagy esetleg önbizalmi gondok miatt vagyok képes megszeretni 160 cm 120 kg-os rondaságokat is?

Figyelt kérdés

Tudom ritkaság vagyok de egyszerűen nem érdekel a külső, ahhoz képes, hogy csinos jó nőnek tartanak, ez valami ízlesficam vagy mi lehet a baj.

A mostani páromat is elég csúnyának tartják


2012. okt. 20. 20:58
 1/7 anonim ***** válasza:
más ne foglalkoztasson :D
2012. okt. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az fel sem merült benned, hogy nem vagy annyira felületes, hogy ne csak a külsőt nézd?
2012. okt. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Szerintem teljesen normális vagy,neked legalább nem akülső fontos,hanem a belső!Ne rágódj ezen,hogy benned van a hiba,azokban van a hiba,akiknek csak a külső számít:)
2012. okt. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem ez a megfogalmazás egy kicsit furcsa azzal kapcsolatban akiket megszeretsz: "120 kg-os rondaságok", "nincs szépérzékem, igénytelen vagyok", "ez valami ízlésficam". Tényleg szereted te ezeket az embereket?
2012. okt. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én szeretem őket, ezeket nem én mondom, barátaim ismerőseim
2012. okt. 20. 21:15
 6/7 anonim ***** válasza:
Szeretem "őket" - ez így elég hiteltelen. Mindenesetre, ha férfi lennél, akkor jönne a fújolás, ha meg nő vagy, akkor "nem vagy felületes". Ki érti ezt?! ;)
2012. okt. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez általában nem szeretet vagy szerelem szokott lenni hanem egyszerű sajnálat. Megsajnálod őket, mert te jó nő vagy, és tudod hogy az ilyenek nem sűrűn tetszenek senkinek. "Kölyökkoromban" átestem én is ezen, nekem a tolókocsis, és hasonlók is bejöttek, azaz így utólag már tudom, hogy csak sajnálat volt amit éreztem. Ezt akkor még nem tudtam.
2012. okt. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!