Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A kapcsolat elején nem tartott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kapcsolat elején nem tartottál attól hogy majd nem fog téged úgy megszeretni mint az exét?

Figyelt kérdés

Lehet ez elég gyerekes de én tök félek tőle, hogy engem nem fog tudni úgy megszeretni a párom mint az exét akivel több évig együtt voltak.

Eddig csak görcsöltem rajta de mostmár próbálom rendesen magamat adni mégjobban. Kezdem elengedni magam és lehet hirtelen így furcsa neki de talán kicsit jobban kezdett el azóta ragaszkodni hozzám.

Őt nagyon szerette és a lány mikor megtudta, hogy új barátnője van fel is kereste barátomat szóval ez is pluszban kicsit nyomasztó számomra.


Ti mit gondoltok erről?

Az új párotokat mennyi idő után szerettétek meg úgy igazán?


20L

Első barátom, lassan 2 hónapja vagyunk együtt



2018. aug. 2. 11:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Nem. Minek kellett volna? nem is értelek..

Igy bele se indulj semmilyen kapcsolatba, ha így indítasz.

2018. aug. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

ne úgy szeressen mint az ex párját hanem jobban :)

Lehet, hogy sohasem , lehet egyből, de nem tart tovább 6-7 hónapnál. Nehéz belőni ha jól meg vagy vele az számít igazán, ha nem passzoltok úgy is észreveszitek .

2018. aug. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
74%
Ilyen nincs, ez a logika egy "művi" dolog, úgyis megszeret, ha tényleg szerelmes, ha meg nem, akkor tök mindegy, hogy mennyire szerette az exét. A probléma abból szokott inkább adódni, ha úgy kezd új kapcsolatba, hogy még szereti az exét. Felejtsd el ezt.
2018. aug. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Éppen ettől félek hogy még szereti.

Bár nem ment vissza hozzá mikor a csaj kereste, de évekig együtt voltak és nem tudom miből tudhatnád biztosan, hogy már nem szereti.

2018. aug. 2. 11:14
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ha annyira szeretné az exét, akkor vele lenne, nem velem.. A megfelelési kényszer és az önbizalomhiány csak tönkreteszi a kapcsolatokat, semmi értelme oda problémát gyártani, ahol nincs, hatalmas öngól..
2018. aug. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
77%
Úgy tudom, hogy minden párkapcsolatunk jobb lesz, mint az előző. Egymás oldalán, társak oldalán fejlődünk tökéletes társsá.
2018. aug. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
89%

Érdekes kérdés, amire a saját példámon keresztül tudok neked tanácsot adni.


Még soha nem fordult velem elő ilyesmi, mert nem tudom elképzelni, hogy valakinél is "kevesebb" lennék.(Önbizalom, önértékelés, önszeretet.)Viszont ha valamiért mégsem engem választanak, akkor sem törődöm vele, vagy esik rosszul, mert reálisan tudom azt, hogy nem tetszhet mindenki mindenkinek, ez egy teljesen természetes jelenség.


Tehát az önértékelésednél érdemes fejlődnöd, ha szeretnéd, hogy ne legyen ez többé probléma.

2018. aug. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 peca1000 ***** válasza:
77%

Jobban szerette az exét, mint engem, de ez nem zavar, hisz mégis csak velem van :)


Pedig kinèzetre, és anyagilag is jobb helyzetben volt nálam.


Pedig tragédiaként élte meg a szakításukat, ha èn nem jöttem volna, akkor lehet, hogy már élne.


12 éve "boldogítom" rosszfiúként :)

2018. aug. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
En orulok hogy nem ugy szeret mint az exet :)
2018. aug. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
4 Ezek szerint még szereti, mert ez az általad feltett kérdést csak azok teszik fel, akik tudják, és érzik, hogy az adott férfinél a másik nő több, mint ők.
2018. aug. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!