Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki azt mondja egy fiatal srácnak, hogy ne görcsöljön barátnő miatt, az hogyan gondolhatja ezt komolyan?

Figyelt kérdés

Komolyan, k***ára nem tudom az ilyeneket megérteni. Tudom, hogy mindenki azt mondja, hogy "öcsi, ne parázz, fiatal vagy, élvezd az életet, csak akkor lesz csajod" de HOGY A F*SZBA ÉLVEZZEM AZ ÉLETET, HA NINCS CSAJOM??? HM? ELMONDJA VALAKI? Igen, komolyan veszem, véresen komolyan. Mert itt állok 20 évesen nulla tapasztalattal és nem egészen látom, hogy hogy kellene "nem görcsölnöm", amikor kinyírnak a hormonjaim, minden nap vagy háromszor ki kell vernem, mert egyszerűen biológiai szükségletem, és miközben úgy érzem, senkinek nem kellek. Én elhiszem, hogy másnak ez vicces, de nekem nem... valahogy egyre kevésbé bírok röhögni. Esküszöm, egy pillanatig nem görcsölnék, ha lenne egy barátnőm, akit imádhatok és aki engem is elfogad és akivel minden szükségletünket kölcsönösen kielégíthetnénk. De így... miért nem mondjátok ennyi erővel azt az éhezőnek, hogy ne görcsöljön a kaja miatt, a függetlenségi harcosnak, hogy ne görcsöljön, amiért nincs országa? Nem lehet megérteni, hogy ez k*rvára komoly dolog? Úgy érzem, az életem múlik rajta, nem nőhetek így fel! Mi van akkor, ha nekem most ez a legeslegfontosabb? Ha szarok a tanulásra és minden másra, amíg nincs barátnőm? Ha azt mondom, hogy ha nem lesz két hónapon belül, akkor megölöm magam? Miért nem lehet megérteni, hogy ez ennyire fontos? Próbáljatok csak visszatartani egy tüzelő kutyát, véresre veri magát, csakhogy kijusson a kerítésen. Én most élem ezt a korszakomat. Most akarok hódítani, alkotni, bulizni, tombolni, csajozni. Ha ezt nem lehet, akkor hogy van képetek azt mondani, hogy ne görcsöljek???


IGEN, MIELŐTT VALAKI MEGKÉRDEZNÉ, MINDEN TÖLEM TELHETŐT MEGTESZEK, HOGY LEGYEN BARÁTNŐM.


2012. okt. 20. 23:29
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/82 anonim ***** válasza:
93%
rosszlanyok.hu
2012. okt. 20. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/82 Szőrös Kacsa ***** válasza:

Azok mondják, hogy ne görcsölj, akik párkapcsolatban vannak. Tipikus...

Bezzeg ha szakítanak a párjukkal, mindjárt kitörik a pánik náluk is...


Nekem nincs tippem kérdező, mert én is szeretnék bnőt, csak én türelmes vagyok

2012. okt. 20. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/82 anonim ***** válasza:
Mintha magamat hallanám. Én is ugyanebbe a szituba vagyok,tehát nem vagy egyedül. Hónapok óta engem is ugyan ez a jelenség gyötör, de nem bírok mit csinálni. Sajnos
2012. okt. 20. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/82 anonim ***** válasza:
Szííííívemből szóltál. Sajnos.
2012. okt. 20. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/82 anonim ***** válasza:
19 vagyok, ugyanez a helyzet. Találtam egy lányt, jól eldumálgatunk, erre kiderül, hogy külföldön lakik. :(
2012. okt. 20. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/82 A kérdező kommentje:

Hónapok óta? :D Engem 6 éve...


A k**vás oldalt ismerem, de inkább ne gyertek vele. Bárki, akitől tanácsot kérek, azt mondja, ne tegyem. Azért egy zárkózott, értelmes gyereknek, aki komoly kapcsolatot akar, nem hiszem, hogy ez az ideális megoldás.

2012. okt. 20. 23:39
 7/82 anonim ***** válasza:
Ne görcsöljetek :DDD én is 20 vagyok és szűz :D és van egy lány aki szeret de nem mer velem találkozni. önbizalomhiánía van és attól fél hogy nem fog nekem tetszeni :(
2012. okt. 20. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/82 anonim ***** válasza:

Ez egy érzelmileg éretlen emberekkel telített bolygó. Rengetegnek nincs semmi empátiája, ezért van ez.

Próbálj lemondani az ilyen jellemű emberekről és elkerülni őket ahelyett, hogy inkább együttérzésre akarnád nevelni őket - én már próbáltam, lehetetlen.

2012. okt. 20. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/82 Szőrös Kacsa ***** válasza:
Igazából a tehetetlenség érzése a legbosszantóbb ebben a szituban, mert ugye nem tudod (vélhetően nem is akarod) magad senkire ráeröltetni.
2012. okt. 20. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/82 Meztelencsigabiga ♥ ***** válasza:

A békánál működik a kapálózás, de ez inkább mocsárhoz hasonló....


21/N

2012. okt. 20. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!