Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők, lányok! Ezt ti értitek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szőrös Kacsa kérdése:

Nők, lányok! Ezt ti értitek? Tipp?

Figyelt kérdés

Két éve szakítottunk a párommal, azóta nem beszéltünk, nem találkoztunk. Eszembejutott és gondoltam megkérdezem miújság van vele, hogy van, erre letiltott.

Közel 3 évet voltunk együtt, ami csodálatos volt mindkettönk részéröl.


Komolyan mondom nem értem a nőket!

Valakinek van valami tippje mitöl ilyen elutasító egy nő?

Miért nem tudja megírni, hogy minden ok, de nem szeretnék beszélni veled?! Nincs jelentősége, csak nem értem miért ilyen.


Leginkább nők véleményére lennék kíváncsi.


2012. okt. 21. 00:50
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
mert a nők hülyék... ezen nincs mit filozofálni... bár szerintük meg mi vagyunk azok, mert nem tudnak azzal a fejjel gondolkodni, ami nekünk van...
2012. okt. 21. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszi de ettöl nem lettem okosabb :)

Mondjuk hülyéb sem :D

2012. okt. 21. 01:04
 3/9 anonim ***** válasza:
Vagy eszébe jutott, hogy két évvel ezelőtt le kellett volna tiltania, vagy tényleg furcsa, hogy két év hallgatás után hirtelen érdeklődsz, hogy van.
2012. okt. 21. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%
Hát én sem szolgálhatok túl sok okossággal, de elmondom, hogy néha még mi sem tudjuk mit miért teszünk. Sok mindent túlkomplikálunk, és bolhából is képesek vagyunk elefántot csinálni. Mellesleg, amikor a volt barátom a szakításunk után először írt nekem, első gondolatom az volt, hogy nem írok vissza a második meg az, hogy letiltom.:D már nem emlékszek pontosan mi is játszódott le a fejemben, de szerintem lehet feljöttek nálam a rossz emlékek(pl.a szakítás) és ezért beszélni sem, sőt még hallani sem akartam a volt barátomról.
2012. okt. 21. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy van új pasija és miatta tiltott le
2012. okt. 21. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Mi ebben a furcsa? Mert érdekelt volna, hogy mi a helyzet vele!

Elvégre csak együtt voltunk 3 évet és szerettük egymást, nekem ő nem közömbös.

De mint ismerős érdekelt volna mi a helyzet vele.

2012. okt. 21. 01:18
 7/9 A kérdező kommentje:

Érdekes, hogy a nők többségének a rossz emlékek maradnak meg, meg a szakítás.


Voltak rossz pillanatok minden kapcsolatban, de én a jókra emlékszem jobban ha visszagondolok. Szerintem két ember nem véletlen létesít kapcsolatot, mégis a rosszra emlékeznek jobban a nők?!

2012. okt. 21. 01:22
 8/9 anonim ***** válasza:
a nőket nem lehet megérteni mivel nélkülözik a logikát. te pedig ne foglalkozz vele.
2012. okt. 21. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Két évig mégis közömbös volt.
2012. okt. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!