Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok ti hogy értitek azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti hogy értitek azt hogy egy fiú aranyos?

Figyelt kérdés
A külsejére gondoljátok avgy nem és járnátok egy ilyen palival.
2012. febr. 8. 15:47
 1/4 anonim ***** válasza:
azt, hogy olyan kis cukipofa, kedves, de max haver!
2012. febr. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Hogy egy fiú aranyos pl én a kedvességre, figyelmességre gonolok :) Ha a külseje is jó az pláne jó :)
2012. febr. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én, ha azt mondom valakire, hogy aranyos, akkor ő egyben tetszik is. (bár vannak lányok, akik nem az aranyos, hanem inkább a ,,vagányabb" srácokra buknak. Én nem. )
2012. febr. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én ha ilyet mondok, akkor azt személyiségre értem. Szemébe csak olyan pasinak mondom, aki tetszik is. Emígy nem merem senkinek sem mondani, akire csak pl barátként tekintek, mert még félreértheti.
2012. febr. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!