Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Harmadik évfordulóra mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Harmadik évfordulóra mit találjak ki?

Figyelt kérdés

Fényképalbum kis cetlis ajándékdoboz amiben üzenetek vannak, kilőve :)

Bögre is, tehát valami egyedi, aranyos ötletet várnék Nem feltétlen csak tárgyra vonatkozó ötletet várnék. Lényeg hogy különleges legyen és megfizethető a kivitelezése!



2012. okt. 21. 16:11
 1/8 A kérdező kommentje:
jah és lány vagyok, barátom 20 éves! :)
2012. okt. 21. 16:12
 2/8 anonim válasza:

Szia! Mi is lassan 3 éve leszünk együtt.

Én vettem szív alakú muffin formát és kis szíves muffinokkal fogom majd meglepni, csak még azt nem tudom, hogyan díszítsem majd fel.

2012. okt. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Na ez nem rossz :) Megkérdezhetem hol vetted? :) Vagy egy jól bevált receptet is szívesen fogadnék :)
2012. okt. 21. 16:32
 4/8 anonim válasza:

Én a Corába vettem, igaz most már Auchan. 1000-1200 forint körül volt.


Én így csinálom mindig a muffint.


2 bögre liszt

1 bögre cukor

1 bögre tej

0,5 bögre olaj

1 tojás

1 csomag sütőpor

2012. okt. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszi szépen! :) Díszítésnek ami eszembe jutott azok a kis dekor cukorkák. Ilyen rózsaszín meg lila kis szivecskék vannak benne, asszem DrOetker-es de nem biztos :)
2012. okt. 21. 16:40
 6/8 anonim válasza:

Ez nem is olyan rossz ötlet, majd utána nézek a boltokban. :)


Ilyen a sütőforma, csak sajnos kicsi képet találtam róla.

[link]

2012. okt. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
[link] én pedig erre gondoltam :)
2012. okt. 21. 17:05
 8/8 anonim válasza:
:) Köszi! Ha minden igaz, van is ilyen a Sparba. :D
2012. okt. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!