Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Mi tesz a szemetekben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mi tesz a szemetekben egy lányt vonzóvá?

Figyelt kérdés
Külsőre elég átlagos lány vagyok, (utálom, hogy ezt le kell írnom, de sajnos manapság ez is számít) kicsi mellekkel, sportos(abb) alkattal. Mindig önmagam adom, semmi fölösleges bájolgás vagy feltűnősködés, én azt hittem ez kell, de sajnos pont fordítva igaz. Kétségbeejtő, hogy ezt nem csaj a saját korosztályomban (17-18) látom, hanem fiatalabbaknál, idősebbeknél is. Csak hogy tisztán lássak: tényleg csak a felszínesség számít ma, vagy csak én élek rossz környezetben :) ? Köszi a válaszokat.
2012. okt. 21. 18:40
 1/8 anonim ***** válasza:
rossz környezetben élsz illetve sok idiótával körülvéve :D
2012. okt. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ja, én is kezdem azt hinni.. azért kár.
2012. okt. 21. 18:46
 3/8 anonim ***** válasza:

ez jönne be! :) nem az idiótábbnál idiótább lányok!

a melled meg pont úgy jó,ahogy van,aki nem szert így,akkor ez van,nem is tudna igazán szeretni sohasem!

2012. okt. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Azok az idióták a semmiből nyernek önbizalmat, akkor te neked simán több önbizalmad lehetne mint nekik, és ez a lényeg, az önbizalom.
2012. okt. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Valahogy úgy,ha rá nézek a csajra,és azt mondom magamban,hogy ő kell.Ha meg ismerkedek vele,akor is meg marad bennem ez az érzés,lehet magas/alacsony,csontos/husosabb ,szőke/barna/vörös/fekete,az ilyen dolgok így külön nem számítanak.
2012. okt. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
jéé, normális pasik.. hát ilyen érzés találkozni velük! köszi a válaszokat, jófejek vagytok! :)
2012. okt. 21. 19:23
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem az ilyen lányok teccenek.

Egyértelmű hogy a környezeteddel van a baj, nem veled és lesz olyan aki így fogad el és szeret.

2012. okt. 21. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
az nekem is tetszik ha természetes a viselkedése. meg amúgy az is ha sportos :) (aki amúgy úszni szeret, az külön plusz pont nálam :D )
2012. okt. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!