Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiuk! Nektek mi tetszik egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Nektek mi tetszik egy lányban?

Figyelt kérdés

Kulsoleg is és belsoleg is...

Ugy értem: hajszín, szemszín, magasság, testalkat...



2012. okt. 21. 18:48
 1/5 Rainbowinthedark ***** válasza:
Női ideálom:Aktuális párom benne mindent megtaláltam amit megakartam...
2012. okt. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szőke vagy barna, de hosszú hajú. Zöld szem. ~170-160 centi.

Belsőre meg kedves, magabiztos, értelmes.

2012. okt. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
27%
hát nekem tetszenek a lila szemű lányok bár a neon zöld mégjobban :$ alkata legyen nőies,magassága maximum 2és fél méter ..belsőleg legyen meg benne minden pl máj tüdő szív.Hajszín lehet kékeszöld,vagy zöldeskék.
2012. okt. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Barna haj, zöld szemek, 160 cm, nem csontváz (lehessen látni hogy melyik az eleje és hátulja :D).

Barátságos, vicces, kedves, értelmes, őszinte... És ezt még sorolhatnám a jelenlegi páromról tovább ^^

2012. okt. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Barna haj, de ha nem az sem baj nemaz.

Hajra példa: [link]

[link]

Szemszín is barna, persze lehet más (nem ezek az elsődleges szempontok)

170cm körüli, kis aranyos, vékonyka.

Belsőleg kedves, megértő, értelmes és legyen néhány közös vonásunk (pl stílus,zene stb)

2012. okt. 21. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!