Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy döntsem el, hogy szerelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy döntsem el, hogy szerelmes vagyok -e? A fiú szórakozik velem, és közben chatel egy lánnyal aki elvileg a csaja lesz. Nem értem mit akar mert a gesztusai nem éppen "barátiak".

Figyelt kérdés
2012. okt. 21. 18:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem jobb lenne ha bővebben leírnád, h veled h viselkedik, mert így sztem senki se tudja ezt megállapítani, a másik meg helyetted senki sem tud dönteni, h most szerelmes-e vagy vagy sem..:)
2012. okt. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Harapófogó jöhet, vagy kegyeskednél valami bővebbet mesélni?
2012. okt. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha szereted kihasználni, hülyének nézetni magad, akkor epekedj továbbra is ezért a fiúért.
2012. okt. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
bocsánat..:) átjött hozzám és konkrétan letepert, rajtam feküdt, ölelgetett, mondogatta hogy szép vagyok? aztán felment a gépemen chatelni, és egy lánynak írogatott,hogy mennyire szeretni és közben nekem dumált, hogy össze fog jönni vele.(?)
2012. okt. 21. 18:56
 5/8 anonim válasza:
Én 2x, 3x tökön rúgtam volna, majd szólok apámnak aki még ad neki párat, aztán viszlát.
2012. okt. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
És te ezek után még azt gondolod, hogy szerelmes vagy belé? A helyedben én inkább a tömény undor, és a megvetés között vacilálnék...
2012. okt. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez neked ha nem egyértelmű... Remélem még epekedsz is utána és a következő kérdésed az lesz, h "Segítsetek! Hogy szerezzem meg?".. :) De remélem tévedek és keresel egy normális fiút!
2012. okt. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Nos, ez nekem valamilyen szinten elég ismerősnek tűnik.. Volt egy srác, 8.os koromban ismertem meg, meg volt egy legjobb barátnőm, akinek ő volt a pasija. Szakítottak, egész nyáron írkáltunk, így tetszek neki meg úgy tetszek, meg hogy találkozzunk már meg mit tudom én, barátnőmmel ugyan abba a gimibe mentünk mint ő, egy évvel járt fölöttünk.. évnyitó után kimentünk barátnőmmel a városba, jött ő, és akkor szembesültem vele hogy újra összejöttek... ez úgy nézett ki, hogy még őt csókolta, az én karomat cirógatta, persze olyan környéken ahonnan lövésem nem volt hogy jussak vissza a kolihoz így végig kellett néznem ha nem akartam eltévedni.. azóta se a sráccal, se a csajjal nem beszélek..


Szerintem hagyd őt békén, keress valakit aki segít elfelejteni (én így találtam meg mostani páromat, 2,5 éve)... Még az előtt, hogy veled is megcsinálja azt, amit velem tett az a srác... 18/L

2012. okt. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!