Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, nagyon problémás ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nagyon problémás ha egy férfi vékony? Próbáltam hízni de.

Figyelt kérdés

Kezdjük az elején, sajnos 185cm-es magasságomhoz csak 68 kg párosul. Sajnos születésem óta mindig is vékonyabb voltam mint azt kellene, sajnos sohase voltam egy nagy evő, így ez nagyon nem is tud(ott) változni. Január környékén elhatároztam, hogy feltornázom magam 75kg-ra, de ez nemigen jött össze. Kezdetnek vettem egy kondibérletet és napi rendszerességgel lejártam (minden napra egy testrész), de nem igazán adott ki hatást, így a második hónotok szedtem tömegnövelőket, de az se segített, próbáltam vitaminokat szedni, de valahogy nemigen jött meg az étvágyam. Mindenki azt mondja, hogy a testépítés nagy része az evésen múlik, én ezt értem, de ezt valahogy képtelen vagyok teljesíteni, próbáltam azt, hogy csomó rizst eszek csirkemellel különféle ízesítésekkel, de a harmadik nap már hányingerem volt a rizstől pedig már kristálycukorral ettem. (Azt tudni kell, hogy édesség párti vagyok:) ), tudom én, hogy áldozatokat kell hozni, de azért túlzásnak tartom, hogy le kell nyomni a kaját a torkomon. Az egész kondi testtömegnővelő vitamin kombó 6 hónapig tartott, próbáltam különféle edzésterveket huzamosabb ideig, de nem vált be, mindenki azt mondta, hogy ennyi idő után már rohadtul nem így kell kinéznem, pedig tényleg megcsináltam mindent. Aztán elment az egésztől a kedvem, sajnos jelenleg nincs munkám így nem tudok havi 25k-t kidobni olyanra aminek semmi értelme (Ha láttam volna fejlődést akkor örömmel csinálnám). Utána már a "csak azért is" kategóriában próbáltam mcdonalds terápiát egy hónapig (napi 1-2 menü), de természetesen nem bírta a pénzem és a végén már rosszul voltam attól a nagy sárga M betűtől is. Így végleg feladtam.

Megmondom őszintén annyira sose érdekelt ez az "izom vagyok kemény vagyok" fíling, csak azért akartam hátha így jobban bejövök az ellenkező nemnek, külsőre semmi probléma nincs velem (szerintem), csak hát mindenhonnan ezt hallom, nőhöz gyúrj így meg úgy, aztán ez már engem is elkezdett frusztrálni (mondhatni úgy is, hogy manipulálódtam)



2012. okt. 21. 22:59
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
57%
Nem. Nekem a vékonyok kívül kb. semmilyen más alkat nem jön be. De mielőtt kérdést teszel fel, nézz szét picit. Hány szép lány jár az utcán kézenfogva vékony srácokkal.
2012. okt. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
57%

Az ellenkező nem néha azt nem érti (mi nők), miért akar szinte minden pasi több tíz kiló izmot magára pakolni? Inkább köztetek, fiúk között lehet ennek jelentősége.


Gyanítom valami státusz dolog. Van egy nagyon helyes srác, tetszett nekem, de vékony és nincs önbizalma. Vártam a közeledését, de folyton a haverjaival együtt jöttek és a főmenő kigyúrt fiú kezdett dumálni, hogy felszed. Már rosszul voltam tőle. Vártam a srácot, hogy picit beszélgetünk, lesz alkalom rá, de látszott rajta, hogy nem "mer" leszólítani. A többiek annyira belebeszélték, hogy neki esélye se lehet.

2012. okt. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
78%

A dolog szépsége, hogy azt is láttam rajta, bejövök neki. Elpirult, ha egymásra néztünk, spontán elmosolyodott, de aztán a szemében volt az a lemondás, hogy á, úgyse.


Gondolkoztam, hogy jelzek neki, de annál egyértelműbben már csak úgy tudtam volna, ha én hívom félre. :/

2012. okt. 21. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
78%
Egyáltalán nem probléma (tényleg!!)
2012. okt. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
57%
Engem nem zavar, ha egy srác nagyon vékony. Ha bunkó, attól irtózok.
2012. okt. 21. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

És akkor már folytatom a történetet. Jut eszembe: a végén megharagudtam rá. Visszahallottam, hogy azt hitte, csak szórakozom vele. Mert állítólag látta, hogy nekem az ő húdemenő kigyúrt haverja tetszik, teljesen egyértelmű volt ez neki, sütött rólam mennyire odáig vagyok érte. Hisz ő minden nőt megkap.

Na, akkor ez rosszul esett és hagytam az egészet.


Mellesleg nem tudom, most mit gondol, mert elég határozottan vissza lett utasítva a másik fiú.

2012. okt. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

23:00:

Azt tudom, hogy akadnak akiknek bejönnek, de ha pl egy ismeretlen lányhoz odamegyek egy random helyen (tételezzük fel, hogy normális lány), akkor mekkora a valószínűsége, hogy azért küld el mert véknyabb vagyok az átlagnál.


23:03:

Igazából nam az volt a cél, hogy több kiló izmot pakoljak magamra, hanem csak szerettem volna normálisan kinézni, pl a karom is elég vékony így a könyökömnél látszódik a csont, az volt az egész kondizásnak a lényege, hogy legalább annyit pakoljak magamra, hogy az ne látszódjon, nem akarok én fürdőruha modell lenni

2012. okt. 21. 23:11
 8/19 A kérdező kommentje:
23:07: hasonlót én is éreztem, és ne is törődj vele mit gondol, vagyunk még 3,5 milliárdan:)
2012. okt. 21. 23:12
 9/19 anonim ***** válasza:

Kérdező: van rá esély, de én talán elfogult vagyok. Ha engem kérdezel- kicsi.

Nekem például alapból a vékony alkat tetszik és ha muszáj választanom egy vékony, kigyúrt, mackós közül a két utóbbi helyett biztosan azt választanám.:)

2012. okt. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
6: Hát ez a történet nagyon érdekes (és kicsit tipikus) :)
2012. okt. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!