Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmes vagyok a haveromba?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok a haveromba? (bővebben lent! )

Figyelt kérdés

régóta ismerjük egymást. de közelebbi barátságba csak 1 éve kerültünk. nagyon megszerettem.kb fél éve nem tudom eldönteni h mit érzek.. legszivesebben mindig vele lennék. nagyon féltékeny vagyok mikor más haverral van és én nem vagyok ott vagy esetleg más társaságát keresi a baráti körünkből.. az biztos h a legjobb barátomnak tartom/akarom tartani.és néha ugy érzem mintha ő nem tartana annak.és ezt utálom.

sok barátom van.de senkit nem érzek az igazinak. mindig is akartam egy legjobb barátot.és azt akarom h ő legyen az. tudom h ennek nem igy kéne működni,h akarom vagy nem akarom. ezért gondoltam h lehet h beleszerettem.. szóval totálisan nem értem magam. jaa.és mindketten fiúk vagyunk!


2012. okt. 22. 01:17
 1/9 anonim ***** válasza:
67%
nem tudom hogy tudsz-e róla, de te a két oldalán vajazod a kiflit
2012. okt. 22. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
kicsit bővebben kifejtenéd?
2012. okt. 22. 01:20
 3/9 anonim ***** válasza:
56%
Hát figyelj, ezt csak te tudod... homoszexuális vagy? Mert akkor könnyen beleszerethettél...
2012. okt. 22. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
60%

hát igen úgy van ahogy az előttem szóló mondja, esélyes hogy megtörtént veled

vald be neki az érzéseid és túrj bele a hajába

2012. okt. 22. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
78%

Érzel iránta szexuális vágyat is, testileg?

De meg fogtok lepődni (se fiú nem vagyok, se meleg), ritka esetekben a barátság is átcsaphat ilyesmibe.


Feljegyezték, már régen is: az ilyen emberek nem homoszexuálisak, egyszerűen olyan mély szimbiózisban mélyül el a barátságuk, hogy kicsit eggyé akarnak válni a másikkal. És ez egyfajta testiségben is megnyilvánulhat. Plátói, vagy megvalósult "szerelemben".


De olyankor csak azzal az egy fiúval tudják elképzelni, senki mással. Kicsit hasonló a lelki társ dologhoz. A többi fiúra rá se tudnak gondolni úgy.


Hasonlít a pánszexualitáshoz is, abban, hogy az illető személyére és nem a nemére tevődik a hangsúly.

2012. okt. 22. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ja és egy kérdés: legalább jól néz ki?:D
2012. okt. 22. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

nem vagyok meleg.legalábbis eddig nem voltam..de ezekután már nem tudom mit gondoljak.

elmondani neki?.. hát nemhiszem. félek h elvesziteném.:S

5ös.. tényleg meglepődtem.:) és am azt hiszem valami ilyesmi lehet.:O tényleg vonzódom hozzá szexuálisan valamilyen szinten.de más azonosneművel nem tudnám elképzelni!

igen.jó faszi!:D

2012. okt. 22. 01:53
 8/9 anonim ***** válasza:

van 2 ismerősöm (haverok), és az egyik iszonyat féltékeny a másikra, tényleg mint valami meleg... holott full hetero mind a kettő. szal ez nem jelent semmit önmagában.


ha szexuálisan vonzódsz iránta, az már jelent valamit.

2012. okt. 22. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
smárold le ! : D
2012. okt. 22. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!