Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok az egyik haveromba nem is akárhogyan. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Huh ez most hosszú lesz. Júniusban összejöttem egy fiúval aki kezdetben nem is tetszett. Nagyon hamar összejöttünk, szinte alig ismertem kb 2hete ismertem akkor, látásból és csak msn-en chateltünk. Egész nyaram vele töltöttem. Nagyon jó volt azt hittem beleszerettem. Azután jött egy kis bibi. Még egy hónappal előtte megismertem a barátnőm pasijának az unokatesóját, aki már akkor egyből megtetszett és fel is vettük egymást myvipen(közösségi oldal) azután meg msn-en is. Bulizgattunk így az egész haveri társaság meg a barátom is. ( A két fiú jó haverok.) Aztán sok közös programot szerveztünk még, én,a barátom, a barátnőm az ő pasija és az uncsitesója. Egyszerűen ahogy egymás szemébe néztünk, ahogy nevettünk, beszélgettünk az valami csodálatos érzés volt..csillogott a szemünk és megöleltük egymást. Szinte észre sem vettem a barátom mert nem is figyelt meg gondolná csak baráti mert ő is megöleli néha a barátnőmet, nem is zavar. Egyszer puszit akart adni az arcomra és úgy fordultam be h majdnem szájrapuszi lett. Nevettünk csak egy sort. Azután volt még egy program ahová nem jött el a barátom mert nem tudott és négyen voltunk csak a barátom nélkül. Este volt és fáztam és ölelkeztünk és nevettünk szaladgáltunk, a dombon vitt a hátán meg így poénkodtunk persze rengeteg ember volt mert ez egy rendezvényen volt. Hazamentem és tomboltam már akkor hogy úristen ilyen pasit és hogy ilyen jól éreztem magam. Egy csomó közös képet csináltunk és folyton azt nézegettem. Meg erről a közösségi oldalról is leszedtem az összes képét és egy mappában rejtegetem és sokszor lefekvés előtt megnézem és csak ámulok. Barátom képeit nem annyira nézegetem mert azok nagyon régiek meg nem olyan minőségű képek. Nem tudom nem annyira érdekel. Aztán jött egy buli megint ott volt mindenki aki fontos. Barátnőmmel elszaladgáltunk táncolni meg kerestük az ismerősöket. Azután leültem és mondtam hogy ajjj táncolni akarok és ő mondta hogy na menjünk. Huh de nagyon örültem. Ilyen jót az életben sosem táncoltam, néztünk egymás szemébe és folyton megöleltük egymást, többször megakartuk csókolni egymást és lett belőle egy két szájrapuszi. Utána mindketten mondtuk hogy ezt nem bírjuk és akkor úgy táncoltunk hogy a homlokunk összeért és egymás szemébe folyamatosan néztünk. Annyira jó volt. Utána elég szarul éreztem magam hogy talán megcsaltam vagy lehetett volna több is de nem mert szeretem a barátom csak olyan furcsa hangulatú néha. Utána odamentem hozzá köpni, nyelni nem tudtam mert egyben olyan jó volt, másodszor mindketten zavarban voltunk ahogy ilyen sok idő után visszamentünk a többiekhez leülni. Kérdezte a pasim hogy mi bajom van nem szóltam csak ennyit hogy SEMMI. Nem tudtam szólni csak megöleltem. De akkor is Őt néztem szembe ült velem és ki volt fáradva a tánctól. Nem mondtam el a történetet a barátomnak. Mondtam magamban úgyis megoldódik ha nem fogom Őt látni akkor el is felejtem és az igazi barátommal lehetek. Csak sajnos kiakadt hogy egész este eltűntem meg hogy alig beszélgettünk. Megbeszéltük, azt mondtam fáradt voltam és ez nem fordul elő többet mert nem akarlak leszarni. Másnap msn-en rám írt a Ő( nem a barátom) és mondta hogy bocsi ha úgy érzed hogy rádnyomultam de nem bírt ellenállni, mondom semmi baj ugyanez volt nálam is és nem bántam meg. Eddig sosem beszéltünk mindennap mostantól igen és amiket ír én folyton csak mosolygok és elolvadok tőle. ....Jó most lépjünk egy nagyot. Volt még egy buli. Csak a párom meg osztálytársai voltak ott. Volt egy féltékenységi problémám, amit ő lerendezett egy csaj osztálytársával. Folyton ölelgették egymást, láttam hogy a pasim megpuszilja a nyakát és rám se néz. Na ott elbőgtem magam egy barátomnak aki végig velem volt és mellettem állt. Mérges voltam meg nagyon féltékeny megittam két húzót. Tudom hogy nem a pia a megoldás de most valahogyan akartam, pedig nem iszok általában. Félrehívtam őt a csajtól elmondtam neki milyen szar minden mert előtte kicsit összefeküdtünk ami érdekesnek tűnt hogy egy ilyen esemény után mintha meg sem történt volna annyira leszart. DE miért? Azt mondta mert h egy ilyen igazi barátra rá fért a vigasztalás. Na és ekkor én már levagyok szarva? Azt mondta mindig is többet érzett az ő kapcsolatukban mint barátság. Mondom kösz. Aztán másnap úgy volt hogy szakítok nem bírom teljesen ki voltam idegileg. Akkor már nem gondoltam a másik fiúra csak alig. Aztán azt mondta nem úgy értette hanem úgy hogy azért több mint barátság mert annyi mindent megbeszélnek mindent elmond neki.. de ha elvileg én vagyok a barátnője nekem kellene elmondani mindent. na ez is érdekes:S Megkérdeztem kit szeret? Azt mondta engem és hogy akkor sem járna vele ha odaállna elé hogy járjunk csak régen maximum volt köztük valami de erről sem mesélt. Jó megbocsátottam neki mondom magamban hogy mindenkinek ki jár az az egy esély. De ő még harmadnap is szarul volt mert hogy úgy megbántott engem és ez volt a baja. Mondtam neki ha én túllettem ezen az egészen te is felejtsd el. Megvoltunk 1hétig. Erre megint csak érzem h olyan boldog vagyok ha látom a másik fiút meg ahogy beszélgetünk és mostmár telefonon is néha és egyre több olyan jel van h érzem h szeret. Amiket ír amiket mond és ahogy néz rám. És többet is akar találkozni így a csapattal hogy együtt legyünk de azt mondja mert ahol én vagyok neki csak az a fontos hogy legyek ott. Eddig mikor a barátommal voltam nem gondoltam a másik fiúra de mostmár igen mostmár rá vágyom és alig várom hogy talizzak vele hétvégén vagy hogy elmenjen mellettem köszönjön puszit adjon vagy bármi de az ahogy egymás szemébe nézünk az a legjobb. Érzem hogy ő szeret és érzem hogy az iagzi barátom nem szeret annyira meg sokszor bunkó beszólásai is vannak mióta járunk meg is változott vhogyan. Ő meg olyan kedves nem szól be és sokkal jobban tetszik, ő már azóta tetszik mióta megláttam és a barátom be se jött egyáltalán eleinte. Mindennap beszélgetünk mégha nem is látjuk egymást. Szerintem tuti beleszerettem és várom a hétvégét mert lehet barátom rá sem fog érni és ő ott lesz de nem akarom megcsalni. De félek ha szakítanék vele elvesztenék a közös haverjainkból párat mert őt régebb óta ismerik és az ő haverjai osztálytársai.

Na jó elég a regényből ez már beteges is hogy ennyit írok, de minden infót jobb ha tudtok h vissza tudjatok kérdezni vagy tanácsot adni! Kérem szépen segítsetek! Köszönöm!!!


2008. szept. 24. 16:54
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
amúgy 17 éves lány vagyok
2008. szept. 24. 16:55
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Csak egy jó tanács: kicsit rövidebben ird le, mert igy elég zavaros...koncentrálj a lényegre. és nem parasztságból mondom, pont mert segitenék...
2008. szept. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
szerintem akár könyvet is írhatnál a sztoriból...
2008. szept. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Szióka! Hát tényleg elég hosszú a történet, de azért elolvastam :) Ahogy észrevettem az írásodból a jelenlegi barátodat nem nagyon szereted, hisz ezt te is leírtad. Viszont én csak annyit tanácsolnék hogyha tetszik neked az a másik fiú és nagyon jól elvagytok és tényleg úgy érzed h ő is szeret és őszinte hozzád, akkor én a helyedbe simán összejönnék vele. Megmondanám a barátomnak a tényleges igazat. Mivel úgy jöttetek össze h alig ismertétek egymást így tényleg elhiszem h nem tart/fog tartani sokáig. Azzal a másik sráccal már elég jó a kapcsid. Szerintem próbáld meg vele. Barátodnak meg mond el hogy, bocsi, de ezalatt a 3 hónap alatt nem nagyon tudtam beléd szeretni és h van más aki tetszik neked. Ha vannak bunkó beszólásai a srácnak akkor nem hiszem h ő is nagyon komolyan gondolná veled. Az hogy összefeküdtetek másnap vagy harmadnap vagy nem tudom mikor meg ölelget egy másik csajt és puszilgatja egyértelműen arra utal, h csak arra kellettél neki. Nekem legalábbis ez ugrott be. Attól még h sokkal jobb a kapcsolata azzal a lánnyal még nem kell mindjárt a SAJÁT barátnője elött nyalogatni. Bunkó dolog volt tőle.

Na mindegy gondolom én is sokat rizsáztam szal annyi a lényeg h próbáld meg a másik sráccal :) Ha meg ez miatt mert elhagytad a barátodat, összevesznek veled a haverjaid,barátaid akkor nem vmi nagy barátok voltak azokse. Mert ha azoknak is elmondod az igazat akkor lehet h megértik és nem fognak "megutálni".

Sok szerencsét :)

cukorfalat

2008. szept. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Bocsi nem azt akartam írni h összefeküdtetek MÁSNAP hanem h a buli elött :$
2008. szept. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát aztarohatt... én elolvastam a sztorit. Mit segítsek? alig várod hogy megcsalasd a barátodat akit nem szeretsz aki bunkó veled, te már meg is csaltad... még is azt mondod hogy nem akarod meg csalni, ebből látom hogy a lelki ismereted működik, de nem eléggé. Attól félsz hogy mivan ha megcsalod. Légy erős, te már megcsaltad. Elég alattomosan ráadásul hogy pont abban a buliban ahol ő is ott volt. Ő se viselkedik veled szépen, de amit te csináltál az durvább. Arra gondolj csak hogy ha ő ugyanezt érezné 1 másik lány iránt, ugyan ezt csinálná 1 másik lánnyal, és ugyanezt csinálná veled, akkor nem éreznéd azt hogy az idődet pocsékolja? Hagyd őt békén, neki is jobb lesz nélküled...
2008. szept. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem kérdés hogy mit tegyél.. A barátoddal szakíts és inkább a másik sráccal legyél. Hidd el, így lesz a legjobb.
2008. szept. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szia, nekem van egy nagyon hasonló és elég tanúlságos történetem, én egy 17 éves fiú vagyok és lenne mit mesélnem, ha érdekel akkor küldj egy privát üzenetet a telefon számoddal, mert nem tudok ide leírni annyi mindent.
2008. szept. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem akarok bunkó lenni de kb 12 évesnek látszol...Aztán azt leírni ,hogy nem akarsz vele szakítani mert elvesztenéd a haverokat ez eléggé szánalmas...Jobban jársz ha szakítasz vele és akkor megpróbálhatod a másikkal aki neked jobban bejön meg amelyikkel jobban elvagy.
2008. szept. 24. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
nem vagyok 12éves csak tapasztalatlan és másodszor vagyok szerelmes..eccer is az voltam csak megcsaltak és otthagytak és el is költözött soha többet nem láttam azóta és szerettem még majdnem egy évig:( na az nem volt jó
2008. szept. 25. 18:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!