Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elhagyjam a barátnőmet szerint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagyjam a barátnőmet szerintetek?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem és ő is engem, de nem képes elfelejteni a múltját és nem enged magához túlzottan közel, nagyon visszazárkózott. Már sokat beszéltem vele ,de nem akarja elmondani mi történt amiért ilyen amilyen. Én előtte egy nagyon boldog és szabad ember voltam, de most érzem hogy egyre rosszabbak a napjaim.

#Elhagyjam?
2012. okt. 22. 12:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha tényleg szereted, akkor nem adod fel könnyen.

Mióta vagytok együtt? Gondolom nem túl régóta.

Nekem egy évbe telt, mire megnyílt előttem a barátom. Bizonyíts neki, légy kedves, és megértő, és ne faggasd. Ha majd megbízik benned teljesen, akkor el fogja mondani.

2012. okt. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
3 hónapja. Nagyon köszönöm a választ!
2012. okt. 22. 12:26
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem se szakíts vele még, főleg ha szereted.

Adj neki még egy kis időt, ki tudja, hogy miért nem képes elfelejteni a múltját.

Minden a kommunikáción múlik. Mondd meg neki, hogy egyre jobban téged is magával ránt ez a dolog, és már nem érzed magad boldog és szabad embernek. Hátha megnyílik.


Sok szerencsét!


23/L

2012. okt. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm még egyszer a segítséget!
2012. okt. 22. 13:22
 5/5 anonim ***** válasza:

Attól, hogy elmondaná, az változtat valamin?

Ettől csak szimplán te lennél okosabb.

Ne erőltesd, hogy elmondja.

Nekem is vannak gyerekkori rossz emlékeim, de most ezzel mit kezdjen a párom, azon kívül, hogy sajnálna?

Már nem vagyok kisgyerek, az akkori önmagamnak fájt, de kinőttem.

Ne a múltat akarjátok megváltoztatni, hanem a jövőt próbáljátok széppé tenni.

Így lehet felejteni.

Amúgy 3 hónap még édes kevés bizonyos dolgok elmondásához...és csak azért mert a barátja vagy, még nincs revansod tudni arról, amiről, mivel ha így érezné, elmondaná.

2012. okt. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!