Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom nem akar gyereket. Elhagyjam? Maradjak?

Figyelt kérdés
Azt mondja, fél. Egy csomó kifogást felsorol: anyagiak, elköteleződés, nem alkalmas rá, lemondással jár, ilyesmik. Szeretni szeret engem, de nem akar gyereket. Én már 35 vagyok, ő 44. Mit csináljak? Fáj elengedni így, de gondolom, ez a helyes. Egyszer már eldöntöttük, hogy jöhet a bébi, de mindig meggondolja magát.

2012. okt. 8. 16:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha nincs jövőtök, akkor itt valóban döntened kell
2012. okt. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 okoska31 ***** válasza:

Hagyd el! Most.


Éppen nemrég volt hasonló helyzetben egy ex kolléganőm.

ÉS már így is sokat késlekedett.


Ha pedig meggondolja magát, az elhagyás után még visszatérhet, persze ha gyerekkel.


Csak azzal meg az a baj, hogy egyedül nevelheted majd - örülj, ha pénzt kapsz tőle. úgy értem az egyedült, hogy azért 3-asban fogtok lakni. és persze 4-esben csak akkor, ha ikrek jönnek össze....

2012. okt. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha te szeretnél gyereket (ami valljuk be teljesen normális), nincs más választásod (ö még nem nött fel ehez). Már igy is sürgösen kell keresned apajelöltet.
2012. okt. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigi válaszokat (tanácsokat). hát igen, el kell hagynom, de piszok nehéz, mivel nagyon szeretem. nagyon szar helyzet, mert el kell döntenem, mi fontosabb: hogy gyerekem legyen valakitől, vagy pedig ő. rettentő nehéz, és érzem, ahogy felőröl.
2012. okt. 8. 18:21
 5/6 okoska31 ***** válasza:

tudod az a szomorú, ha most vele maradsz, gyerek nuku, és aztán 10 év múlva közli, hogy bocs, de beleszerettem egy 30 éves csajba, úgyhogy pá-pá.


Nekem az a véleményem - pasiként -, hogy aki nem akar gyereket, ott valami gáz van. Családból hozott valamit, vagy egyéb saját dolog - de a legtöbbször csak egyszerűen nem mer ekkora elkötelezettséget vállalni. De akkor meg minek.


És ha még nem is hagy el, de esetleg ő hal meg előbb - lássuk be, jó sansz van rá, akkor egyedül nem lesz egy fáklyás menet. Látok ilyen nőt a környezetemben, és alig tudja magát lekötni valamivel - nincs kinek adnia a szeretet, ami összegyűlt benne.


Pláne, ha már visszakozott egyszer.


Menni. Fájni fog. De nem annyira, mint az esélytelenség a gyerekre, főleg, ha nagyon akarsz.

2012. okt. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
tök régi kérdés, de te vagy gáz, kedves utolsó. baromira semmi baj nincs azzal, ha valaki nem akar gyereket, neked pedig nincs jogod megítélni őt ezért
2021. máj. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!