Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az normális ha valaki így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális ha valaki így leszólja a párját?

Figyelt kérdés

Fiú létemre nagyon szeretek olvasni,barátnőm a tv nézést részesíti előnyben,sokszor megkérdi,minek olvasok mindig.


Megpróbálkoztam én is egy könyv írással,megmutattam neki,és csak ennyit mondott rá,"szánalmas"

Ez normális megnyilvánulás?

Bírom a kritikákat,meg minden,de ez nem durva egy kicsit?



2012. okt. 22. 13:14
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Nem normális. Szerintem nem igazán szeret téged, szóval jó lenne ha leülnél beszélni vele, és ha úgy van, váljatok el egymástól. :S Keress egy intelligensebb lányt.
2012. okt. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Lifeishard ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Tudod, ami a TV-ből folyik, sokszor az a nagyon szánalmas, és olyan lelkileg-szellemileg korlátozott embereket nevel, mint a "barátnőd". Ne csodálkozz, ha így nyilvánítja ki a véleményét, a különböző realitykben ez a divat. Szerintem keress inkább olyan csajt magadnak, aki szeret olvasni, és nem csak a különböző pletykalapokat.

2012. okt. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
78%

Megnézném én annak a kapcsolatát, aki lepontozza azokat a válaszolókat, akik szerint ez nem helyes viselkedés. De nyilván hozzászólni nem tud, mert az ellenkezőjét nem tudja megindokolni.

Remélem a lepontozgatás örömet ad neki, ha már a kapcsolata szar.

2012. okt. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Itt vagyok!


Igen!

Dolgozom,és az a helyzet,hogy én nem szólok,hogy sokat nézi a tv-t,viszont ő beszólogat,h miért olvasok olyan sokat.

Nem rossz a kapcsolatom,én szeretem,ő is engem,csak néha megbánt ezekkel.

2012. okt. 22. 14:23
 15/16 anonim ***** válasza:
Kérdező! 13-as vagyok, nem feltétlenül neked szólt a hozzászólásom. :) A te esetedben a barátnődnek kéne változnia és nem neked. Én azokról beszéltem, akik azzal szórakoznak, hogy lepontozgatják az értelmes válaszokat. Szegényeknek csak ennyi öröm jutott az életben, hát legyenek vele boldogok. :)
2012. okt. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

szia.

a barátom teljesen közömbös az irodalom minden egyes formája iránt, és lenézi azokat, akik ezzel nagyon foglalkoznak. szerintem csak az zavarja, hogy velem nem tud beszélgetni erről, és látja, hogy találok "irodalomb*zikat" akikkel viszont igen.

mikor elmondtam neki, hogy írok, nagyon furcsállta, talán még ki is nevetett, ez volt másfél éve. egy évvel később együtt (!) kezdtünk el könyvet írni. neki nagyon jó a fantáziája, én pedig jól fogalmazok, ha elég energiát fektetek bele. mindig örömmel olvasta, és megdicsért, szólt, ha valami nem illik oda, de sosem fikázta le nagyon.

mostanában egymásnak adjuk a könyveket, segít kiválasztani, hogy mit küldjek be vers- illetve novellapályázatokra, mindig biztat és gratulál, érdeklődik.

ő nem egy túl magas érzelmi szintű srác, de minden tőle telhetőt megtesz, hogy ne hátráltasson engem.

tehát: a barátnőd érzéketlen, durva, és már ennyiből kétségbe tudnám vonni az érzelmeit irántad.

2012. okt. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!