Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már olyan, hogy a problém...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy a problémáitok miatt nem tartottátok fontosnak, hogy legyen párotok?

Figyelt kérdés
Mostanában, hogy több dolgom lett, tanulás mellett munka, stb. egyre kevésbé hiányzik, hogy nincs barátnőm. Volt már veletek is ilyen?
2012. okt. 22. 13:50
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem!

Munka , tanulás hosszú napok de a végén mindig jól esett h ott volt a párom.

2012. okt. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én nem a problémáim miatt ereztem/érzem,h nincs szükségem jelenleg kapcsolatra,hanem mert nagyon nehezen,vagy sehogy nem tudok alkalmazkodni.Azt meg nem várom el h teljes mértékben alkalmazkodjon hozzám a másik.Így inkább jobb ha nincs senkim.
2012. okt. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én inkább a természetem miatt "örülök" hogy nincs mellettem senki.
2012. okt. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nekem volt már
2012. okt. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Most is így van! Így is kevés az időm...
2012. okt. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

nekem is most ez van, meghalt az egyik nagyszülőm, én lebetegedtem, mellett ott a háztartás, a munkahelyem, ahol egyre többet kell trükközni, hogy bent maradjak, háziállatok. És most tök slampos is lettem, egyáltalán nem vágyom arra, hogy valaki miatt órákig kelljen csinosítgatni magam. Ha lenne párom, biztos nem így látnám a helyzetet, hanem, hogy: na, a sok rossz között legalább a párom velem van, ha szar napom van.

De mivel nincs, csak emiatt nem fogok keresgélni, van most nekem ismerkedés, agyalás, randizgatás nélkül is elég bajom.

2012. okt. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem volt ilyen időszakom. És pont ekkor nyilvánult meg az az általában közhelynek számító mondás, hogy "amikor nem várod a szerelmet, akkor fog rádtalálni". Vizsgák és egyéb elfoglaltságok miatt úgy gondoltam, hogy olyan jó háromnegyed évig a közelembe se jöjjön egy pasi se. Félidőnél megérkezett a mostani párom, akivel azóta már 5 éve együtt vagyunk. :)
2012. okt. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#3-as álláspontját adom:D
2012. okt. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Most is így vagyok vele, alig van szabadidőm az egyetem mellett. Természetesen pont most jött váratlanul a képbe egy srác, nagyon bejövök neki és ő is nekem, de nem tudom még, hogy mihez kezdjek vele, tök közel lakunk egymáshoz, de miattam így is max. heti 1-2X tudunk találkozni pár órára, és szerintem ez nem fair, talán jobb lenne neki mással. :S (21L)
2012. okt. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!