Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van értelme folytatni, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme folytatni, vagy hagyjuk az egészet? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés

2 Hónapja vagyunk együtt,de már kb több mint egy éve ismerem. De nemrég veszekedtünk,és mondta hogy szar mert nem érzi hogy úgy komolyabban szeretne.Ez elég szarul esett,

de ezt tudtam jól,mert az elején megbeszéltük hogy ő sem érzi még hogy szerelmes lenne belém,és énse.De én már kezdem nagyon megszeretni,sokkal többet érzek mint ő. És mondta hogy nem akarja átb*szni az agyam,és döntsük el hogy mi legyen. Szerintetek van rá esély hogy megszeressen,ha 2 hónap után nem tudott? Tudom elég hülyén hangzik hogy "arra várjak hogy megszeressen" de nembírok már nélküle élni! 16/L



#megszeressen
2012. okt. 22. 18:44
 1/3 Hole Hunter ***** válasza:
Dehogynem tudsz nélküle élni. A szakítás nem könnyű műfaj, de hozzá kell szokni. Ami egyszer elkezdődik, az véget is ér...mindig. A lényeg, hogy közben érezd jól magad. Utána pedig nyitottnak kell lenni és nem begubózni. Üdv az életben kislány! :)
2012. okt. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
És mit mondott, miért nem tud megszeretni?
2012. okt. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát nemtudja,aztmondta hogy ő komolyan gondolta meg velem akar lenni,de "Nem jött az az érzés,aminek jönnie kellett volna"
2012. okt. 22. 18:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!