Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehetséges az, hogy egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges az, hogy egy férfi egy nővel feküdjön le élete során?

Figyelt kérdés

Én vagyok neki az első, 2 éve vagyunk együtt. Egyre nagyobb félelmeim vannak... Ezen az oldalon is annyit lehet olvasni, hogy a férfiaknak ki kell élniük magukat, minél több csajt meghúzni, meg hogy normális, ha házasságban is megcsalják a feleségüket..

Már lassan teljesen torz lesz a gondolkodásom, de bogarat ültettek a fülembe ezek a hozzászólások.


Szerintetek lehetséges, hogy egy férfi élete során csak 1 nővel feküdjön le, illetve hogy ne csalja meg a feleségét SOHA?


2012. okt. 22. 20:06
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges.
2012. okt. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Az is lehetséges hogy eggyel sem.
2012. okt. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Miért ne lenne lehetséges??? Én simán leélném az életem egy nő melett. De adjon meg az a nő mindent:))
2012. okt. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Persze
2012. okt. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Jó, de most egy teljesen normális, helyes srácról van szó.

A szüzességét 20 éves koráig tartogatta, mert nem jött az a lány, akibe szerelmes lett volna.

2012. okt. 22. 20:08
 6/22 A kérdező kommentje:
De most komolyan, nem is vágyna arra, hogy milyen lehet mással?
2012. okt. 22. 20:09
 7/22 anonim ***** válasza:

Abszolút lehetséges, viszont személyfüggő, és gondolom nagyon ritka.

Én pl. ilyen gondolkodású vagyok, sajnos az 1 nő már nem fog összejönni, mivel dobtak. Azóta is csak keresem a helyemet.

A kiélés szöveg meg szvsz. abszolút baromság. Legalábbis nálam.

Igen, lehet hogy "kis szaros"nak fogtok tartani, de: 19/F

2012. okt. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Én már "kiéltem" magam, lefeküdtem pár sráccal legfőképp a kíváncsiságom miatt.. Ezért is olyan nehéz elhinnem ezt. :(
2012. okt. 22. 20:10
 9/22 anonim ***** válasza:

ha jól értem, te azt szeretnéd, hogy csaljon meg, mert nem normális a hűség? vagy mi?


tényleg torz a gondolkodásod

2012. okt. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Ez kiélés nevetséges, meg kell keresned azt akit szeretsz, akkor(ha a partner nem egy hárpia, és mindent megad neked) őrökké együtt maradhattok.
2012. okt. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!