Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, kizáró ok, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, kizáró ok, ha egy srácnak van néhány mitesszere?

Figyelt kérdés
Mennétek valaha ilyen pasival randira, ha vicces,okos stb., de van néhány mitesszere, pattanása?

2012. okt. 22. 22:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%

igen az nagy probléma.

valószínűleg amíg van pattanásod ne is álmodj barátnőről.

sajnálom.

2012. okt. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Meztelencsigabiga ♥ ***** válasza:
Nem kizáró ok, lehet ezen segíteni.
2012. okt. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Te most viccelsz? én fiú vagyok de szerintem kb mindenki leszarja a miteszereket
2012. okt. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

most egy világ dőlt össze bennem :(

Most már tudom miért nincs barátnőm :)

2012. okt. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 MadameViciouse ***** válasza:

-.- Le is lőném az ilyeneket.Mégis mit képzelnek, hogy egyáltalán élni mernek mitesszerrel a fejükön??

Amúgy viccet félretéve kit érdekel?Nekem is szokott lenni, ez nem igénytelenség és nem is zavarta eddig egyik barátomat sem.Mind emberek vagyunk és nem tökéletesek.

2012. okt. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Jaj istenem, nem pár hülye mitesszeren fog múlni az, hogy kivel megyek randira.
2012. okt. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Dehogyis. :)
2012. okt. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Kb mindenkinek van mitesszere...
2012. okt. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem lány létemre van egy jópár mitesszerem, sőt... sajnos elég csúnya a bőröm; de az égvilágon semmit nem tudok már tenni ellene, talán egyszer majd kinövöm remélhetőleg. Szerintem ez a fiúkat jobban zavarja. Számomra kifejezetten imponáló a nem hibátlan arcbőr, ha van valakinek valamiféle szépséghibája.:) Ó, és ha valakinek egy pár mitesszer miatt nem kellenél, akkor az úgysem neked való és meg sem érdemel. Ez alapján nem lehet ítélkezni. 16/L
2012. okt. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Miteszereket a kozmetikus egy kezeléssel nagoyn szépenkitisztítja a pattnaásokra meg ott a bőrgyógyász aki simán rendbehozza pár nap alatt....
2012. okt. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!