Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A Nők miért csak válogatnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Nők miért csak válogatnak?

Figyelt kérdés
Rengeteg olyannal találkoztam már aki csak úgy válogat a férfiak között, mindenféle érzelem nélkül.Azt nézik hogy mennyi előnyük származna belőle ha összejönne az egyikkel és mi lenne ha a másikkal!!!Akinél a legtöbb előnyös dolgot tudja felsorolni azt választja, Mi meg itt küzdünk a nőkért, ők meg csak válogatnak attól függően hogy éppen milyen kedvük van....Náluk nem létezik olyan hogy meglátnak valakit és nekik csak is kizárólag ő kell?

2012. okt. 23. 00:14
1 2
 1/14 VVMMvvmm ***** válasza:
77%
Talán egy válogatottat akarnak összehozni, hogy kijussunk a vb-re.
2012. okt. 23. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
96%

első :D :D


kérdező, de vannak, csak azokat észre sem veszed,mert a válogatós ribik után csorog a nyálad. te vagy válogatós, babám!

2012. okt. 23. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Ajj....általánosítassz....de sajnos létezik olyan, én is ezzel szenvedek, megismertem és ő kell, nem érdekel hogy rosszul áll anyagilag, vagy hogy nem menő csávó, vagy nincs kocka hasa...csak ő kell ennyi...

A világ pénzéért sem bírnék elviselni valakit akit nems zeretek

2012. okt. 23. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Igen, nekem is 2. véleménye ugrott be elsőre. Vannak olyan nők, de valamiért nem rájuk figyelsz.
2012. okt. 23. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Amúgymeg ez az élet rendje a férfiaknak kell küzdeni a nőért és a nők kiválasztják a legjobbat
2012. okt. 23. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
ne általánosíts kérlek, köszi
2012. okt. 23. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

hehm? nyilván azt választom, aki legjobban tetszik. nevezheted ezt te "előnykeresésnek", nekem nem az. de szerintem ez a normális.

csak válogatnak?... :D de igen, van hogy pont egy valaki kell, nyilván, de ezek szerint azoknak a lányoknak nem Te voltál az. nézd már el nekik légy szíves...

2012. okt. 23. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Hát akkor ennyi erővel a barátaimat is így "válasszam ki"?

Nem velük megismerkedtem és attól függetlenül hogy néha idegesítenek nem dobom el őket mint egy rongyot...

2012. okt. 23. 00:26
 9/14 anonim ***** válasza:
de te most miről beszélsz? egyszerűen ha nekem nem kell az a pasi, nem járok vele, had döntsem már el... mi a gond?
2012. okt. 23. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
A nők mi? Nő elméletileg az is,aki olyan ronda meg igénytelen hogy zsákot húznál rá, az például nem válogat, már annak is örülne ha leköpnék. Kb. ugyanaz a kategoria lehet,mint az itt sopánkodó fickók ezen a témán. A jó nők, ahogy a magabiztos kívül belül rendben lévő palik is válogatnak, csak ők megtehetik. Amúgy mindenki válogat/na/ csak akik nem tehetik meg mert így vagy úgy de kevesebbek, nincs rájuk igény, nekik be kell érni a kevesebbel, vagy alternatívával. Mégis, ki az az állat, aki ha megteheti, ha megkaphatja, akkor nem a legizgalmasabb, legjobbfej, legszórakoztatóbb embert választja magának, aki mellett pénzügyileg is biztonságban érzi magát, akitől olyan kölke lesz,hogy nem egy genetikai selejt, hanem akinek boldog, kiegyensúlyozott életű kölke legyen. Minden nő ezt akarja. Minek érné be a kevesebbel? Csak gondold végig a másik oldal álláspontját. Ha te egy menőmanó fickó volnál, neked egy rusnya proli lány kéne hat általánossal, életesélyek nélkül csórón, vagy egy jómódú családból származó, kedves, életvidám, jó alakú, igényes, meseszép arcú nő!? nyilván hogy az utóbbit választanád, lehet hogy emez is aranyos, de kevés. Ez van. Attól csak max 150 centis gyereked születne, vagy valami elmebeli problémát örökölne, ami miatt gyengébb volna mint az osztálytársai, és azt is agyon gyötörnék, annak milyen élete lenne? Szar! Ezekbe bele kell tudni gondolni és törődni. Hátrányos genetikai adottságokkal eleve kiba-szás szaporodni is. Az erősek, a az előnyősek, a jómóduak uralkodnak, a gyengék szívnak, nyomorognak és hamarosan talán el is pusztulnak, ahova a világ tart. Ez az élet rendje, mer ez az evolúció. Mindneki ösztönszerűeleg az evolúcióhoz idomítja magát, csak van akinek megy, mert erős kívül belül, a gyengék meg lemorzsolódnak. Ez így volt mindig is, minden korban. Manapság meg még jobban kiütközik, még jobban szembetűnő,hogy nincs átjárás a kasztok közt. A tehetősek a szintén pénzest keresik, a szépek a szépeket, a többiek meg le vannak választva. Ez van, szomorú, rövid és igazságtalan az élet.De reálisan kell tudni hozzáállni a dolgokhoz. Nem minden fenékig tejfől! Ugyanúgy ahogy sokan beletörődnek abba, hogy nem fognak zsebből Ferrarit venni talán egész életükben sem,még játékautó verzióban sem talán, ugyanúgy abba is,hogy különleges nőket sem fognak csak úgy leakasztani, azokat ki kell tudni érdemelni, ahogy a különleges palikat is.
2012. okt. 23. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!