Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőnek, karácsonyra, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőnek, karácsonyra, ha akkor leszünk 5 hónaposak? Csajok, mit várnátok el? Milyen értékben?

Figyelt kérdés
17/F
2012. okt. 23. 01:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
61%
aranyesőt meg channel karácsony fát lui wuitton táskákat meg ed hardy pulcsikat
2012. okt. 23. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
43%

Mit is számít az 5 hónap? Ne haragudj de még mindig nem tudom megérteni hogy a fiatalok nagy része miért ünnepli a hónapfordulókat. Vagy már ennyire nem számítanak az emberek hosszú kapcsolatra? Nah mind1 ez örök kérdés marad számomra...

Amúgy szerintem vegyél neki valami ezüst ékszert(az nem is vészesen drága), az mindig bejön.

2012. okt. 23. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
1200 kiflit
2012. okt. 23. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Valami olcsó, de hasznos ajándékot, amit tudok is használni valamire. Jelképes értékű is jó. CD tartó, mobiltartó, vagy valami praktikus apróság.


Az érték legyen jelképes, ne az ajándék. A drága giccseket nem szeretem, pénzkidobás és semmire sem használható. :)

2012. okt. 23. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

2: Igen, az ezüst ékszer (valameddig, míg nem lesz túl sok belőle) mindig kiváló ötlet.


Mi a barátommal már vettünk egymásnak, én is kaptam tőle, ő is tőlem: nyakláncot, karláncot. :)

2012. okt. 23. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Lakásodat írasd a nevére, illetve egy kulcsrakész Merci.
2012. okt. 23. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Hehe, nálam nem működne. Nekem már van lakásom, autóm is, a barátomnak meg egyik se. :)
2012. okt. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Na akkor: Én egy szóval sem mondtam, hogy én hónapfordulók akarok ünnepelni, karácsonyt fogunk, csak szerintem ti se ugyanazt vennétek egy nőnek akivel 30 éve házasok vagytok, mint 1 lánynak, akit most ismertetek meg, de az vesse rám az első követ aki szerint nem így van!

Nem kértem túlkomplikált választ, a kérdés a lányokhoz szólt, hogy minek örülnének, és mit érdemes ennyi idő után...

De látom itt is csak azt keresitek kibe köthettek bele...

Komoly választadóknak tisztelet!

2012. okt. 25. 20:35
 9/12 anonim ***** válasza:
Te meg csak a negatív kommentekre koncentrálsz, észre sem veszed h nem egy normális komment érkezett a kérdésedre. Erről ennyit.
2012. okt. 26. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
De azokat is megköszöntem, és nyugi ment a zöld kezecske. pl a CD tartó is tetszik, meg az ezüst ékszeres is...de viszont már az ékszer-csoki-plüssmaci trió annyira sablonos...Bár lehet, hogy csak én vagyok fantáziátlan...+ kapott már ékszert, most borítsam mindenét ezüstbe...?:D
2012. okt. 26. 18:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!