Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek, ha elvesztenétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, ha elvesztenétek a párotokat?

Figyelt kérdés
Ha hirtelen valami miatt elvesztenétek örökre (meghalna)? Gondolkoztatok már rajta, mihez kezdenétek nélküle? Mennyire változtatna meg személyiségben, vagy egyáltalán hogy bírnátok?
2012. okt. 23. 01:50
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Ha ő szakítana megmondanám neki hogy megcsaltam, hogy odabasszam az EGOját, én viszont már többször akartam szakítani, úgyhogy semmit:D


De az hogy egyébként ezen gondolkodsz a párkapcsolatodban, annyit jelent hogy nagyon szereted. Szerintem ne kattogj ilyenen inkább élvezd ki hogy van egy normális párkapcsolatod ahol szerethetsz és akkor ezek szerint normálisan bánnak veled és megbecsülnek, mert nálam eddig hogy én is éreztem többet, és azt mondhattam hogy szerelmes vagyok, egyszer volt az életembe sajnos..:( Úgyhogy élvezd!


26/l

2012. okt. 23. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Nálunk szóba került ez már egy közös ismerős halála után. Lényegében pár mondatban elmondtuk, hogy ki mit szeretne, lépjen tovább a másik, legyen boldog, stb.

A párom azt mondta nem bírná ki és jönne utánam, erről is igyekeztem lebeszélni, hogy marhaság lenne akármennyire is fáj.

Azóta sem jött elő ez a téma és előtte sem, de sajnos sosem tudhatjuk mi történik majd a következő pillanatban, nekem jól esett erről beszélgetni vele egy kicsit.

Nekem egy részem kicsit belehalna a párom elvesztésébe és valószínűleg évekig rá sem tudnék nézni másra, de igyekeznék túlélni.

2012. okt. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!