Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A részeg ember tényleg őszinte?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A részeg ember tényleg őszinte?

Figyelt kérdés
a barátom egyik éjjel hát nem túl józan állapotban felhivott és olyanokat mondott a telefonba, hogy ő nagyon szerelmes belém, rajtam kivül neki más lány már nem kell, meg hogy én vagyok az élete. és azt is mondta h szeretné, hogy gyerekünk legyen. és nekem annyira jó érzés volt ezeket hallani tőle, mert hát kicsit érdekes a kapcsolatunk, az elején egyikünk se vette túl komolyan, inkább csak a szexről szólt, aztán szép lassan először bennem ez kezdett komolyabbá alakulni csak nem mutattam neki, meg tudtam hogy ő is szeret engem csak nem volt szerelmes belém. de mostanában megváltozott egyre többet akart velem lenni, meg hát rendes kapcsolat lett belőle, de ilyeneket még sosem mondott mint amit részegen. szóval szerintetek mekkora esély van rá hogy nem csak a pia beszélt belőle hanem tényleg igy is érez?
2012. okt. 23. 12:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy részeg ember szavai egy józan ember gondolatai ;)
2012. okt. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
így van:)
2012. okt. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%
én részegen mindig kamuzok, józanul emg őszinte vagyok.
2012. okt. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%
az emberek 99%-a igazat mond, mert elveszti a kontrollt a gondolatai felett
2012. okt. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

igen, ritka az aki akkor sem veszíti el az "irányítást".

én rengeteg emberből szedtem már így ki infót mert az én agyam meg valamiért meggátolja azt hogy kihagyjon vagy ne emlékezzen. sajnos vagy nem sajnos mindenre emlékszem mások viszont sokszor nem tudják, miket is mondtak el.

volt aki annyira elszállt hogy azt se tudta ki vagyok és rólam kezdett el beszélni mintha másnak mondaná. az is érdekes volt

2012. okt. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

In vino veritas. De az is számít azért, hogy mennyit piál az ember. 1 sörtől még biztos nem "nyílik meg a nyelve", de ha túl sokat ivott, akkor sem biztos, hogy mindent elmond, mert akkor meg már annyira nem tudja a kontrollt, hogy azt sem tudja, őt hogy hívják, nem azt, hogy ki a szerelme...

Szerintem inkább először vallj neki színt a saját érzelmeidről, és meglátod, hogy arra hogyan reagál.

2012. okt. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Részegen az ember mindenkit szeret...


Ez a részeg ember őszinte hülyeség szerintem. Annyiban őszintébb, hogy az érzéseit hamarabb elmondhatja, de lásd első bekezdést, a részeg ember mindenkit szeret...

2012. okt. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
75%
azért megnézném mit szólna ez a csaj ahhoz aki tetszik, ha ezeket elmondanám neki....:D valószínű kapnék tőle egy tockost :D
2013. aug. 15. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!