Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Honnan tudod, hogy szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudod, hogy szerelmes vagy?

Figyelt kérdés

Milyen jelei vannak?



Előre mondom, nem nem egy sztárról van szó, nem is egy olyan srácról, akivel életemben nem beszéltem csak távolról csodálom!



2012. okt. 23. 15:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
hiányzik, vele szeretnél lenni minél többet, ha együtt vagytok boldog vagy, szinte állandóan mosolyogsz meg ilyenek...
2012. okt. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ezt úgy hívják plátói szerelem. Beleképzeled az ipsébe a szerelmet. Ha jobban megismered és akkor is érzel bizsergést kívül-belül, na az a szerelem.


22/L

2012. okt. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
*Nem olyan srácról van szó akivel életemben nem beszéltem csak távolról csodálom --> hanem a legjobb barátomról:S
2012. okt. 23. 16:12
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

A legjobb barátod? Az ciki... :P

Előfordulhat, hogy csak fellángolás. Az nagyon erős lehet. Ha amolyan romantikus filmbeli érzéseid vannak, hogy jajaj X milyen tökéletes, ő a herceg fehér lovon stb. akkor szerelmes vagy, de ez fellángolás, ami sanszos, hogy hamar elmúlik. Ha ismered már nagyon és szeretsz vele lenni, az egyáltalán nem jelenti azt, hogy szerelmes is vagy bele. Nekem is van ellenkező nemű legjobb barátom, de egyszer sem jutott eszembe ő úgy, mint egy pár, hanem kb. mintha tesóm volna. Nekem ilyen a legjobb barátom. Pl. be merek neki szólni, hogy mekkora egy balfék, mert néha az, stb. A párommal jelentősen kedvesebb szoktam lenni, mert ő a szerelmem, és az más. :) Szóval neked kell tudnod, hogy mit érzel. Ha olyasmi érzésed van, mintha a tesód lenne, akkor valszeg nem vagy szerelmes. HA nagy a lángolás, akkor várj, és vagy elmúlik vagy letisztul. Ha a kettő között, akkor valszeg szerelmes vagy. :)

2012. okt. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
neeem véletlenül sem olyan mintha a tesóm lenne! :D:$
2012. okt. 26. 18:38
 6/6 anonim ***** válasza:
Na, akkor ha meg nem olyan és nem is múlik sokáig, akkor valószínűleg az vagy. :)
2012. okt. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!