Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hazudtam a páromnak. Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hazudtam a páromnak. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok és lassan 2 éve vagyok a párommal(távkapcsolat). Igazán különleges kapcsolatnak mondhattuk addig, amíg másfél hónapja nem tudtam elélvezni szex közben. Sose volt ezzel semmi problémám és nagyon megijedtem. Én marha nem mondtam el neki, csak egy hónapra rá. Mi havonta tudunk találkozni. Amikor nem sikerült elélveznem utána azon a találkozón már nem is tudtam többet, mert nagyon görcsöltem azon, hogy vajon mi bajom lehet. Megijedtem és tudtam, hogy nagyon nem tartja jónak magát, ezért nem mondtam el neki azonnal csak rá egy hónapra. Nem lett volna semmi baj, ha azonnal elmondom, azóta nem szeretkeztünk, időt kért. Találkozunk már azóta egyszer és semmi sem volt a régi, nem bízik mennem, azt mondja, hogy képtelen velem lefeküdni, mert nem hinné el, hogy tényleg elélveztem. Tudom, hogy részemről hatalmas hibát követtem el, hiszen neki én voltam az egyetlen bizalmasa és nekünk arról szólt a kapcsolatunk, hogy mindent megosztunk egymással. Nem tudom mit tegyek. Szerintetek meddig várjak rá? Éveket én se szeretnék ülni mellette úgy hogy semmi szex, de úgy érzem sose hagynám el. Túlzottan szeretem. Remélem férfiként azért beindulnak nála az ösztönök és néhány találkozó után menni fog neki a dolog. Köszönöm előre is!
2012. okt. 23. 21:47
 1/5 anonim válasza:
0%
Erre csak egy megoldás van. Egy kiadós kakiszex mindent helyrehoz.....Amint legközelebb találkoztok, tégy úgy mintha mi sem történt volna, és amikor lovaglópózban ráhelyezkednél a falloszára, egy laza mozdulattal kakkantsd mellkason. Szar szart követ, ő is így fog tenni, és miközben a bélsárban dagonyáztok, megbeszélhetitek a dolgokat.
2012. okt. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 cukorka<3 ***** válasza:
Kezdjük ott, hogy van olyan nő aki szinte soha nem tud elélvezni..:D Bolhából csináltok elefántot.
2012. okt. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Neki nem azzal volt gondja, hogy nem ment nekem az elvélvezés, hanem, hogy mi minden gondot, bajt megbeszélünk azonnal egymással és én csak egy hónap múlva jeleztem neki h gáz van.
2012. okt. 23. 22:04
 4/5 cukorka<3 ***** válasza:
Akkor se kellett volna ennyin besértődnie...
2012. okt. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Aki tud erről mindenki azt mondta, hogy ezt ő túlreagálja, de hogyan győzzem meg? Teljesen engem állít be hibásnak és úgy is érzem magam.
2012. okt. 23. 22:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!