Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sok-sok exe van a páromnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok-sok exe van a páromnak, hogy kezeljem? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Előző párommal való kapcsolatomban volt egy nagyon rossz tapasztalatom ezzel az ex-es témával kapcsolatban, azóta kivagyok amikor ez kerül szóba. A mostani párom előttem nagyon kicsapongó volt és többször visszajárt az exeihez, és néhánnyal a mai napig jóban van. Nagyon nehéz nekem ezt elfogadnom, hogy pl. sétálgatunk és itt is ex, ott is ex...meg, hogy "jajjképzeldtegnapisrámírtazegyikexem"... múltkor mesélte, hogy haverokkal bográcsoztak és az exe is ott volt, szóval van, hogy találkoznak is. Nem akarok ebből semmilyen hisztit a részemről, de egyszerűen zavar.

Szeretném intelligensen és felnőtt módjára kezelni ezt a dolgot, de még frissek is vagyunk, ilyen téren nem tudom mennyire bízhatok benne (az a baj, hogy az exekben főleg nem bízom). Ti hogy kezelitek?

Bármilyen sztori jöhet! Segítsetek kérlek..nem akarom még egyszer végigcsinálni amit előző párom exei miatt csináltam...


Köszönöm!



2012. okt. 23. 11:10
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:

Még annyit hozzá szeretnék tenni, hogy olyankor, amikor "találkozom" egy ex-szel (legyen az élőben, képen, vagy bárhogy), mindig kisebbségi érzésem lesz, és állandóan arra gondolok, hogy a párom arra gondol, hogy a csajjal milyen volt, ilyenek. Fogalmam sincs így van-e, de nagyon zavar, hogy hasonlítgatom magam, úgy érzem én"bénább" vagyok...


Én 23/L, ő 24/F

2012. okt. 23. 11:13
 2/20 anonim ***** válasza:
uhh de ismerős történet,legszarabb kapcsolatom ilyen volt
2012. okt. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
nem tudom ,hogy fiú vagy lány vagy....de akármi is vagy szerintem mond el h bánt ez az exes téma és beszéljétek meg.amugy én nekem volt ilyen és én nem bírtam így szóval olyannal nem is jövők össze akinek sok partnere volt...de most olyan párom volt akikel csak járt de nem feküdtek le de mondtam h ne beszéljünk exeiről mert nem érdekelnek...
2012. okt. 23. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Nekem is volt egy ilyen, hogy sétáltunk az utcán és kb 3-4 csajszival futottunk össze..nos ebből csak futókapcsolat lett. Bár ha megváltozott és veled más lehet érdemes lenne belevágni komolyabban is.
2012. okt. 23. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
94%
Windows feladatkezelőben leállítod az exe-ket.
2012. okt. 23. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
48%
11,15ös vagyok így már egyszerübb te hát férfi a párod akkor ne zAVARjon én értem férfiakat mi férfiak nem gondolunk az exeinkre h milyen jó volt...:D hidd el ne zavarjon veled vagyunk te vagy aki kellesz fogd fel így :)
2012. okt. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
0%
Miért zavar a dolog?
2012. okt. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Ja, látom, írtad, kisebbségi komplexusod van.


Egyszerűbb volna tiltani a barátodat, hogy szóba álljon ezekkel a lányokkal.

Egy picit nehezebb, ha szakítasz vele.

A legnehezebb, de a leghatásosabb, ha helyre teszed magad lelkileg, és akkor nem fognak az ilyen dolgok zavarni, bizalmasabb leszel a kapcsolataidban.

2012. okt. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Fúú, engem nagyon zavarna a dolog. Pasik másképp gondolkodnak erről, de az, hogy ilyen sok lánnyal együtt volt valamilyen formában... Nem tudom, hogy fordított helyzetben mit szólna ahhoz, hogy megvolt a fél város. Én nem szeretnénk sokadik ex lenni egy pasinál. Akkor legalább ne említené állandóan az exeit, még az is jobb lenne egy fokkal.


Viszont, ha szereted beszélj vele és szerintem a legjobb amit tehetsz, hogy szemet hunysz a "régi élete" felett.

2012. okt. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Nem tudom pontosan megmondani, miért zavar. Talán mert nehezen hiszem el, hogy tényleg engem akar :) pedig a visszajelzések alapján "kapós" vagyok :)


Leírom pár szóban azt a sztorit, amiért elvesztettem a "hitem" az ilyen jellegű kérdésekben a bizalmam. A lényeg, előző párommal boldog párkapcsolatban voltunk, de az exe állandóan hívogatta, felment hozzá, blabla. Egyszer hallottam, amikor mondták egymásnak, hogy hiányoznak, akkor kérdőre vontam az akkora párom, aki mondta, hogy félreértettem (?!!?). Mindegy, nem dobtam ki ennek ellenére. A csajt sosem koptatta le. Később volt még egy hasonló, melóhely, kollega, együtt melóban, együtt hazafele, ha valamelyik nem ment dolgozni, nem a főnöknek a telefon, hanem egymásnak... ilyenek. Ennél is én voltam hülyének nézve..a csaj persze nem lett lekoptatva. Teljesen aláásódott a bizalmam. Nem véletlen lett vége a kapcsolatunknak, bár ez csak a kisebbik gond lett a végére.


Valószínűleg ez bennem akkora törést okozott, hogy azóta ilyeneken kattogok. Nem szeretnék házi hárpia lenni, írjatok még! Most azon agyalok,hogyan mondjam meg a mostani páromnak, hogy ez zavar, mondjuk ő semmi félreérthető dolgot nem tett velük, eddig :)

2012. okt. 23. 11:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!