Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek, esetleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fura Yokomura kérdése:

Mi a véleményetek, esetleg tapasztalatotok? Felmiktózott káposzta.

Figyelt kérdés

Mit gondoltok arról, hogy újra összejön valaki az exével, úgy, hogy eltelt 3-4 év azóta?

Ok, hogy volt ok a szakításra, de elötte 2 évig viszont rózsaszín lepkék lebegtek a bendőkben :)!

Vélemények, tapasztalatok?


2012. okt. 24. 02:30
 1/8 anonim ***** válasza:

" rózsaszín lepkék lebegtek a bendőkben :)!"

De ugye azért siker koronázta 3-4 éve a széklet ürítést? :D

2012. okt. 24. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

:D

Kicsit már punnyadt vagyok, de szerintem aki akarja érti mire gondoltam :)

2012. okt. 24. 03:17
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem meg lehet próbálni :)
2012. okt. 24. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem vannak olyan ismerőseim, akik később újrakezdték és most tökéletesen boldogok. Mert már felnőttek és teljesen másképpen látják a dolgokat.
2012. okt. 24. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Lifeishard ***** válasza:
Ha képesek vagytok a változásra, a fejlődésre, akkor működhet.
2012. okt. 24. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

felmikrozott káposzta:D azt hittem már valami amerikai pite stílusú kérdés lesz.


egyébként 3-4 év alatt gondolom mindketten regeteget változtatok, ha annó jó volt a kapcsolat, sztem egy próbát megér, újra felfedezni egymást, azt útközben úgyis rájösztök, hogy akarjátok-e újrakezdeni:)


sok sikert.

2012. okt. 24. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Gimnazisták voltunk, mikor összejöttünk, tényleg nagyon szerettük egymást, de mivel fiatalok voltunk, szakítottunk. Megbeszéltük, hogy öt év múlva találkozunk. Ennyi idő elteltével ha lehet, meg inkább szerelmesek vagyunk egymásba, azóta is együtt maradtunk.


Szerintem mindez attól függ, miért szakítottatok, maradt-e bármelyik félben tüske.

2012. okt. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Csak elméleti kérdés volt :)

Szó sincs ilyesmiről, de érdekelt más vélaménye.

Bennem nincs tüske, bár lehetne és én szeretném megpróbálni azzal a bizonyos exbarátnővel, de tudom, hogy soha nem fog sor kerülni rá. Egyrészt, mert nem hinném, hogy szeretne beszélni velem, másrészt meg lehet, hogy boldog azóta és nem kavarnék fel olyat amiben jólérzi magát. Igazából nem tudom mivan vele

2012. okt. 24. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!