Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kerülhetnék az eladó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kerülhetnék az eladó srác ágyába?

Figyelt kérdés
Ahol lakom van egy festékes bolt és az egyik eladó egy szuper jó pasi. Egy huszonéves srác (én 23 vok), jóképű, izmos, jó fej, nagyon odavagyok érte és szeretnék vele összejönni. Mindnnap arra megyek, hogy a kirakaton át nézzem :D Igazából mindig azon gondolkodom hogy lefeküdnék vele, szerintetek hogyan kerülehetek az ágyába? Mit csináljak? nem vehetek mindig festéket...

2012. okt. 24. 20:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Hova jutott a világ elámító
2012. okt. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
23 évesen ennyit nem tudsz, hogy hogyan ismerkedj? eddig hogyan szereztél pasikat? Ők szedtek fel téged?? Menj be hozzá és simán hívd el valahova, vagy vigyél neki egy kávét hogy "pont erre jártam és eszembe jutottál". De csak akkor, ha ő is szeretne tőled valamit. Tájékozódj előtte, hogy van e barátnője vagy bármi, nehogy koppanj!
2012. okt. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Agykontroll!!!!!!!!!!!!!nnéééééééééggy
2012. okt. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
igen eddig általában engem szedtek fel, még sose mentem oda pasihoz. Ez a kávés nem rossz ötlet de hogy tudhatnám meg van-e barátnője. Még a nevét sem tudom
2012. okt. 24. 21:04
 5/8 anonim ***** válasza:
Mond meg az igazat, hogy csak szexelni akarsz vele!Kérdezd meg hogy hol lakik, mikor ér rá egy kis numerára!
2012. okt. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha így elé áll, hogy dugni akar, biztosan elijeszti. Az meg a másik, hogy egy ordas nagy k.urvának fogja nézni. Mondjuk ez így is van.
2012. okt. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
nem vagyok ribanc, járnék vele szivesen, csak most már arra is gondolok hogy milyen lehet a szex vele :))
2012. okt. 24. 21:38
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha csak a szexre hajtasz... mondjuk este záráskor kopogtass be hozzá, menj be, dobd le a ruhád, és teperd le a pult mögött :D Szerintem érteni fogja a célzásod
2012. okt. 25. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!