Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha ráírok egy lányra társkeres...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ráírok egy lányra társkeresőn, hogy szeretne e velem beszélgetni, és én nem gondoltam, hogy vissza ir, mert nem szoktak. és ő meg azt írja, hogy szeretne, hogyan tovább?

Figyelt kérdés

mégis mit kérdezzek vagy hogyan legyek vicces ,hogyan indithatnám el a fantáziáját vagy nem tudom ez nekem még ismeretlen.

ja és 16 éves a lány hogyan vegyem le a lábáról?:)


2012. okt. 25. 00:51
 1/4 anonim ***** válasza:
zene, sport, filmek, hobbik, hol volt tüntetni okt23.-án, elég sok téma van
2012. okt. 25. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Okoz neki anális örömöt, oszt jónapot.
2012. okt. 25. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan megirhatod neki, hogy mennyire hasraestel attol, hogy visszairt, hogy milyen kedves töle, hogy feldobta a napodat. Aztan kerdezgesd erröl-arrol, hova szokott eljarni, mik a hobbijai, stb. Persze ne egy kerdessort küldj neki, mert azt biztosan nem veszi joneven.
2012. okt. 25. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha beszélgetést írtál, akkor én azonnal rákérdeznék, hogy chat-elni, levelezni vagy beszélgetni szeretne-e. Mert ha az utóbbira gondolt, akkor írásban már csak arról kell értekezni, hogy hol és mikor találkozzunk.
2012. okt. 25. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!