Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy pasi csak szexet akar,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy pasi csak szexet akar, akkor szokott pl fél óráig egyfolytában csókolózni egy lánnyal? Vagy rögtön a lényegre tér?

Figyelt kérdés
Vagy ne tévesszen meg az hogy elvisz étterembe meg sétál velem órákat? Ha valaki nem érez semmit a másik iránt,csak kívánja,akkor is csinál ilyeneket? Fiúk véleményére vagyok kíváncsi!
2009. aug. 9. 18:21
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
Sztem már szerelmes vagyis, ha valakivel csak dugi akarnék azt nem vinném el sokhelyre meg nem költeném rá a pénzt
2009. aug. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A fél óra csókolózás az nagyon arra utal hogy nem csak sexet akar szerintem. A séta is inkább barátnővel jellemző. Szerintem ez alapján nem lehet pontosan eldönteni, de inkább mást is akar.
2009. aug. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
en tobbet is csokoloztam egy sraccal mint fel ora de csak szexet akar , attol fugg milyen a srac
2009. aug. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

hasonló helyzetben vagyok én is.. :)


Nem tudom milyen régóta 'járogattok' de én próbálom megfigyelni minden egyes reakcióját és próbálok két lábbal a földön maradni :)

2009. aug. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

20:09 bocsi


L/18

2009. aug. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszi! :)
2009. aug. 10. 21:46
 7/8 anonim válasza:

Fel oraig egyfolytaban csokolozni szokott, de setalni meg etterembe vinni nem :)

Attol fugg, milyen a srac... Volt mar olyan, hogy honapokig gurizett, pedig csak szexet akart.


17.L.

2010. jún. 27. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Rám várt 2 hónapot egy srác, mire lefeküdtem vele, talán a 3. vagy a 4. randin csókolt csak meg. Elvitt sétálni, megvette a drága ajándékot szülinapomra, nagyon türelmes volt. Aztán mikor lefeküdtem vele, volt 3-4 alkalom, majd otthagyott egy másik csajért. Hozzáteszem nem jártunk, én voltam a naiv. Azért csak óvatosan.

19/L

2010. jún. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!