Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet versenyképessé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet versenyképessé válni a nők szemében?

Figyelt kérdés
Mik azok amik elengedhetetlenek ehhez?
2012. okt. 25. 10:40
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Bocs a sok kisbetűért egyébként, nem direkt írtam így!
2012. okt. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Ez a tesztes dolog egy jó nagy hülyeség. Felejtsd el amit a PUA irodalomban olvastál, tudom miről beszélek, meg azt is hogy mit írnak ott...Most ha azt írom, engem soha nem teszteltek, akkor erre lehet azt írnád, hogy a külsőm miatt, de én nem hinném...szerintem nem léteznek tesztek...max nem kezdek olyan csajjal akin látom, hogy egy h*lye pics@-na és itt jön a képbe az önismeret és az emberismeret.
2012. okt. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Nem is feltétlenül csak a külsőd, hanem valószínű az egész megjelenésed, kisugárzásod olyan, hogy nincs rá szükséged, anélkül is kelendő vagy.

Ami az emberismeretet illeti, szerintem ez egy nagyon kemény dió. A történelem során nagyon gyakran alkalmaztak nőket kémkedésre, nem csupán a bájaik miatt, hanem mert mesterei a színlelésnek, alakoskodásnak.Ezt most nem nőgyűlöletből mondom! A másik oldala ennek a dolognak, amikor am lányok felveszik a "megközelíthetetlen" álarcot. Értem ezalatt, amikor a régi arisztokratákra jellemző savanyú fejet vágva közlekednek mindenhová, elutasítóak, miközben belül égnek a vágytól, hogy legyen már végre egy rendes párjuk, miközben ők maguk teszik ezt lehetetlenné. Ezek olyan tipikus női hülyeségek, amiknek semmi értelem nincs, kivéve saját maguk és sok fiú tönkretételét.

2012. okt. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Az ilyenekkel nem kell foglalkozni:) Saját magukat fosztják meg jó élményektől..akin látom,hogy savanyű uborka, hiába van jó teste, az nem jó nő. Aki nem tudja magát jól érezni csak úgy a semmitől, azzal nem kezdek. Nem kell nekem egy nyávogó depressziótöltelék:D Meg ne úgy állj hozzá, hogy kellek-e neki, hanem inkább úgy, hogy ér-e annyit a számomra az a lány, hogy egyáltalán a figyelmem szenteljem rá. A másik, meg ha a savanyúkra koncentrálsz, azokat veszed észre. Én sok olyan lányt is látok, aki pozitív kisugárzású, eleve nem is nézek meg álarc mögé bújt elkényeztetett hercegnőket:D hiába van jó segge, az nekem nem elég:D
2012. okt. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!