Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 27 évesen nincs semmim. Lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

27 évesen nincs semmim. Lehet így barátnőm?

Figyelt kérdés

27 éves vagyok, nincs házam, lakásom, autóm, otthon élek a szüleimmel. Már 1 éve munkanélküli vagyok, nem vesznek fel sehova papírok nélkül (érettségim van). Betanított munkalehetőség megszűnt a környéken nagyon sok a munkanélküli. A szüleim azt mondják jelentkezzek nappali tagozatos egyetemre. Szerintem az kicsit kínos lenne, 30 évesen végezném el, friss álláskeresőként. Nincs barátnőm és így pénz, minden nélkül úgyérzem nem is lesz. Lehetőségeim lennének, de nem akarok egy lányt se belevinni egy ilyen lehetetlen helyzetbe plusz ki akarna egy teljesen csóróval együtt lenni kilátások nélkül. Persze mindenki azt mondja, hogy aki akar találni munkát az talál, de sajnos ez nem igaz. Minden héten járok állásinterjúkra, de mindenhol csak leépítések vannak. Elköltözni anyagiak nélkül meg nem tudok olyan helyre ahol lenne munka.

Szerintetek mit tegyek?


2012. okt. 25. 12:18
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
0%
Keress tovább melót. Ha van nyelvtudásod, akkor pedig uzsgyi külföldre melózni, ott még keresni is fogsz. Amíg se munkád, se semmid, valószínűleg barátnőd sem lesz, ilyen a világ.
2012. okt. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
83%
Az unokatesóm 30 évesen a szüleinél él, pedig munkája van. Egyetemista vagyok és a csoporttársam 43 éves, 2 gyerekkel és nappalin, szerintem nem gáz. Ha adottak rá a lehetőségeid kezdd el, plusz lehet egy lánnyal is összeismerkedhetsz;)
2012. okt. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
87%

Hasonló helyzetben nekem anno azt tanácsolták, hogy ne mindent egyszerre akarjak megoldani. Kezdd el egy ponton rendberakni az életed, és szépen lassan minden helyreáll.


Tavaly ilyenkor egy árva fillér nélkül költöztem fel Pestre, szóval tudom, miről beszélsz. Menni kell, csinálni, célszerű a munkával kezdeni, utána jöhet a barátnő. Ne add fel, az a lényeg.


24/N

2012. okt. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:

Nyelvtudásom van, papírom nincs róla. Nagyon drága egy nyelvvizsga, nem engedhetem meg magamnak.

Igazatok van, meg fogok próbálni valamit. Az a baj, hogy rohadt nehéz így egyedül, kilátástalanul, nem is értek tulajdonképpen semmihez, maximum valami betanított munka jöhet szóba mint eddig is, azzal meg kb. minimálbért lehet keresni. Nem hiszem, hogy az elbűvölne bárkit is, a környezetemben csak anyagias lányokat látok, pedig jól nyitva tartom a szememet. Persze fontos a pénz, de úgy veszem észre, hogy aki egy egyzerű munkás azt lepattintják, semmibe nézik. Több ismerkedésem is emiatt lett kudarc, sokan próbálnak ismerkedni velem facebookon, badoon, de amikor kiderül, hogy "másnak" (pénzesnek) gondoltak eltünnek. 13 éve sportolok, az emberek többsége kb. bűnözőnek néz a külsőségek alapján :( (szerintem ez is közrejátszik, hogy nem találok munkát)

2012. okt. 25. 12:34
 5/30 anonim ***** válasza:
Én 27, egyetemi diploma, korrekt kinézet, jó családi háttér, anyámék után egymagam öröklök egy jóféle autót, három ingatlant majd valamikor. De jelenleg nincs saját lakásom, otthon élek anyáááékkal, nincs munkahelyem, igaz nem is keresek nagyon, bár ahova elképzeltem beadtam, autót meg rühellek vezetni mert fóbiám van a vezetéstől. Tehát kb. ott tartok mint te, csak kicsit jobb helyzetben azért. A lényeg, én sem hiszek a párkapcsolatban, meg eleve lúzer vagyok hozzá. De az tény, ezek a dolgok sokat számítanak, amiket felsoroltál, hogy megvan -e már, vagy nincs. Egy nő ezek alapján is mérlegel kő keményen, nem csak a jó kinézet számít náluk. Egyszerüen nem olyana hülyék,hogy ha két jó faszit is megkaphat,akkor ne az előnyősebbet válassza. Ugyanez a helyzet a munkaadóval is! Pályáznak nálla csomóan, ki kapja meg az álommelót? Aki a legtöbb mindent fel tud mutatni, hogy miért pont ő kapja meg az állást. Ugyanígy, ha többek közt te is pályázatot nyujtasz be álmaid nőjének pi-csájára, akkor az a makkmarci fogja elnyerni a szívét, aki al egjobban kiszolgálja az igényeit! Ez a világrend! Ezt el kell tudni fogadni. Nincs ezzel gond, csak sokaknak fáj. Nem hencegek, mert írtam, ilyen téren én sem vagyok a csúcson /még/
2012. okt. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:

Ó, ilyen már velem is volt. Nincs kocsid, házad, munkád? Kocc. Az ilyen nőket szóra sem érdemes méltatni. Örülj neki, hogy nem hozott össze vele jobban a sors! Hasonlóan reménytelennek látszó helyzetbe kényszerültem így 21 évesen, de éppen próbálom magam felrázni. Egy OKJ-s képzést kellene megpróbálnod, ha valahogy ki tudod fizetni...


(Igen, nekem annyival egyszerűbb, hogy az első még ilyen korban ingyenes, tudom, így könnyű beszélnem.)

2012. okt. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
38%
Hagyd a barátnőszerzést, és menj el qrvázni.
2012. okt. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:

#5: Teljesen igazad van.

#6: Az a baj, hogy minden nő ilyen (és nem, nem vádolom őket ezért, mindenkinek kell a stabil anyagi biztonság ez természetes) OKJ-vel az a baj, hogy nincs rá 10 ezer foritom se, nem még 1xx.000. Egyetemre megpróbálhatnék elmenni, de addig diákmunkából éljek 30 éves koromig? Ugyanott tartanék.

Hívnak mindig egy helyi szórakozóhelyre "kapusnak" de én nem szeretnék az éjszakába belekeveredni semmiképpen, inkább szeretnék egy rendes állást, mégha nem is fizet jól.

2012. okt. 25. 12:49
 9/30 anonim ***** válasza:
Szerintem meg nyugodtan keveredj az éjszakába, ha megfelelő kidobó lennél. Ilyen helyzetben nem érdemes válogatni.
2012. okt. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
én is elmennék kidobónak a helyedbe.
2012. okt. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!