Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 27 évesen nincs semmim. Lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

27 évesen nincs semmim. Lehet így barátnőm?

Figyelt kérdés

27 éves vagyok, nincs házam, lakásom, autóm, otthon élek a szüleimmel. Már 1 éve munkanélküli vagyok, nem vesznek fel sehova papírok nélkül (érettségim van). Betanított munkalehetőség megszűnt a környéken nagyon sok a munkanélküli. A szüleim azt mondják jelentkezzek nappali tagozatos egyetemre. Szerintem az kicsit kínos lenne, 30 évesen végezném el, friss álláskeresőként. Nincs barátnőm és így pénz, minden nélkül úgyérzem nem is lesz. Lehetőségeim lennének, de nem akarok egy lányt se belevinni egy ilyen lehetetlen helyzetbe plusz ki akarna egy teljesen csóróval együtt lenni kilátások nélkül. Persze mindenki azt mondja, hogy aki akar találni munkát az talál, de sajnos ez nem igaz. Minden héten járok állásinterjúkra, de mindenhol csak leépítések vannak. Elköltözni anyagiak nélkül meg nem tudok olyan helyre ahol lenne munka.

Szerintetek mit tegyek?


2012. okt. 25. 12:18
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:

"Nincs barátnőm és így pénz, minden nélkül úgyérzem nem is lesz. Lehetőségeim lennének, de nem akarok egy lányt se belevinni egy ilyen lehetetlen helyzetbe"


Mi is a gondod ezek után? -.-

Ha te nem akarod, jó hogy nincs, ne fogd a pénzhiányra.

2012. okt. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
5 ös vagyok, én is eddzem magam, bodybuliding, bunyó, de kidobónak nem mennék el. Ezek ilyen kutyaszinten éldegéló csics-kák. A főnök rájuk csettint,aztán ott szolgálnak, pitiznek a küszöbnél. Ennél vannak jobb melók is. Egyébként meg lehet találni normális nőket is ,csak nehéz. tutod olyan ez, nekem nincsenek magasságbeli problémáim, csak példa: Egy 150 centis fickó ne akarjon már szerelmes lenni egy 175 centis dívás macába. Egyszerűen nem illenek össze, a nő a kisöccseként tudna csak ránézni. De egy szintén 150 centis kicsi nő meg lehet hogy imádná, mert neki pont megfelel ez is magasságban. Ugyanígy aki társadalmi ranglétrában lentebb van, vagy legalábbis nem a felsőbb rétegben, az ne a 100 közül is kitűnik divatcézár csúcsmacát akarja, lehet egyszerűbb kinézetelű,alacsonyabb igényű de legalább olyan szép, csinos igényes nőt is találni, akinek nem elvárása mindez, hoyg kicsival legyen hurcolászva a pi-csája, hogy legyen egy olyan kecó,ahol csak kettesben lehetnek anyukáék nélkül satöbbi. neki csak a jó szex kell! Ilyet találj, az működne neked gondolom, a szafaládét csak tudnád szolgáltatni az ánuszának!
2012. okt. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:

Aki akar, talál munkát! Akkor is azt mondom :-P

Ja, ha Te még ezek mellett válogatsz is? Kidobónak nem jó lenni? Öregem, Te is egy selejtes vagy: megcsinálod a dolgod és fizetnek érte, ez a lényeg, nem az, hogy mit kell csinálni. Van vagy 3 szakmám és évek óta nem dolgozok egyikben sem, mert másra volt lehetőségem. De ha semmire nem volt, akkor mentem napszámba kapálni, mert azért is fizettek.

Kicsit vagy vicces csak:

- "akar találni munkát az talál, de sajnos ez nem igaz"

- "Hívnak mindig egy helyi szórakozóhelyre "kapusnak""

Most csak én látom a paradoxont?

2012. okt. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:

Szerintem itt most nem a párkapcsolat, meg a vagyon hiánya a legnagyobb baj, hanem az, hogy nincs munkád és leértékeled saját magad.


Én először ezen változtatnék. Ha itthon nem tudsz olyan szakképesítést szerezni, amivel elhelyezkedhetsz, akkor menj ki pár évre külföldre dolgozni. Ismerkedni ott is tudnál.

2012. okt. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:

Nem akarok elmenni kidobónak semmiképpen, belevinnének csak valamibe, azt látom itt a városban, hogy ezek ki-be járnak a sittre. Kösz, nem vágyom erre.


12: Nekem nem kell divatr*banc, de azt veszem észre, hogy az átlagosabbaknak mégnagyobb elvárásai vannak (ugye van eszük is).


Az a legnagyobb bsjom, hogy nem tudom merre induljak...

2012. okt. 25. 13:20
 16/30 anonim ***** válasza:
Szerintem is. qrva a megoldás+blounts és tudjál mit enni mindig. Csak a gangsta :D Nem mindenkinek adatik meg, hogy bekerüljön a fain arcok közé, -> be a thug "keep it underground" én erre szavazok, kit érdekel az x-faktoron nevelkedett pop kötsögök véleménye?
2012. okt. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:

Az tény h ma magyarországon nagyon nehéz. Kétségtelen. De szerintem a párkapcsolatnak az anyagiakhoz nem sok köze van.

Ha egy lány csak azért nem képes téged szeretni, vagy veled járni mert csóró vagy és munkanélküli, akkor már azzal is nyertél, ha nem jössz össze egy ilyen lánnyal.

Biztos vagyok benne h vannak még normális felfogású lányok a világon, (magyarországon is) akik az ember személyiségét nézik, nem a pillanatnyi anyagi helyzetét. Szerintem.

38/F

2012. okt. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:

Igen, viszont ha a kérdező nem talál ki valamit sürgősen, hogy változtatni tudjon, akkor ez a pillanatnyi anyagi helyzet állandósulni fog.


És könnyen szembesülhet vele, hogy a 21-22 éves korosztály a sok értelen, bulizós csitrivel valóban nem akar egy pénztelen munkanélkülivel összeállni. Egy pár évvel idősebb pedig azért nem, mert ha normális családi életet akar, arra egy kereset nagyon sokszor nem elég.

2012. okt. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
16 os te csirkefogó laza fickó, jól mondod! :)) Erről van szó, én is a kur-vázós utat választom, 5 ös vagyok ismét, és az a helyzet,hogy azokkal nem kell sokat tökölni. Ez egy olyan téma, hogy ha nem mennek a rendes nők, akkor hagyd őket a fenébe. Férfinak úgyis csak a szex kell elsődlegesen, persze van más is, de playmate szintű cuncákat lehet szanaszét lőni, akkor minek pampogni emezeknek. Vered a hét 6 napján magadnak, a 7 napon meg megpihensz, megáldod magad egy igazi húz vér kur-vával és le vagy rendezve lelkileg egy hétig. Ha megkeresel havi kb. 150 - 170 ezret, akkor belefér az öneltartás mellett minden hétvégén egy kur-va. Annyi meg szerintem bírható a páros szexből havi szinten, a többi napra meg marad az egyszemélyes szex. De legalább csak jogaid vannak! veled szemben nincsenek elvárások, nem kell lesned a nőd igényeit. hisz ő is pont ugyanígy gondolkodna mint ahogy ezt most én írom! Neki is volna esze. Csak persze ő nem prostinak fizet, hanem leakasztja a legnyerőbb balfácánt magának.
2012. okt. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
Talán próbálj leadni az elvárásaidból,ne a plázacica álomnőt keress,aki éjjel nappal csavarog,hanem egy rendes,csendes kis normális lányt,még ha nem is az a világszépe
2012. okt. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!