Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kezdek kétségbe esni! Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdek kétségbe esni! Mit lehet ilyen helyzetbe tenni, hogy jobb legyen?

Figyelt kérdés

21éves önbizalom és szeretethiányos vagyok. Mostanában egyre jobban szeretném,hogy mellettem legyen valaki mint barátnő ,mivel még soha se volt. A probléma az ismerkedésnél kezdődik már. Élőbe kb fél évenként 1 új lánnyal találkozom , mert a bulikba nem merek ismerkedni meg már nem is nagyon bulizom , és a társaság amibe vagyok, ott mindenkinek van barátnője és sose vagyunk új emberekkel. Ez kilőve, próbáltam közösségi oldalon az régi ismerőseimnél , ott is csomóan nem írnak vissza pedig régebb még jóba vagy beszélő viszonyba is voltunk . Azért nem értem ezt, mert én mindenkivel jó fej és segítőkész próbálok lenni , sikerül megnevettetnem őket, de még se jutok el a találkozásig. Gondoltam társkeresőre azt írták itt,hogy az nem jó hely mert sokan csak azért vannak fenn ,hogy bántsák az embereket. Gondoltam arra,hogy más haverokkal csinálni valamit és ők hívjanak nő ismerősöket, de ebből se lett semmi . Szeretnék változtatni a helyzeten a SOK vissza utasítás után is, de nem tudom meddig lesz erőm még pozitívan tovább haladni. Hol tudnék ismerkedni úgy ,hogy ne idegent kelljen leszólítani az utcán, mert az főleg nem menne.

Köszi a válaszokat


2012. okt. 25. 18:05
 1/5 Pandemonium ***** válasza:
A munkahely bejöhet! Én is találtam már ott barátnőt!
2012. okt. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Autószerelő iskolába járok, csak fiú van az osztályba a folyosón meg megitn csak nem mernék leszólítani senkit. Meg nagyon kevés a normális lány :/
2012. okt. 25. 18:12
 3/5 anonim ***** válasza:
Keress valami társas hobbit, amivel közösségbe kerülhetsz. Pl. tánc, kirándulás, vallási gyülekezet (komolyan!), vagy valamilyen önkéntes tevékenység.
2012. okt. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Merre laksz?
2012. okt. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Konditerembe szoktam járni heti 3x , ott nincsenek nagyon lányok főleg nem a korombeliek.

Amatőr rallyzni is szoktam ott, szintén nem a lányok vannak többségben :/



Budapest

2012. okt. 25. 19:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!