Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » "Ciki", hogy 17 éves vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Ciki", hogy 17 éves vagyok, és még nem volt senkim?

Figyelt kérdés
Van valaki, aki ilyen cipőben jár, mint én? Ne értsetek félre, nem vagyok az a "szerencsétlen" típus, aki nem mer megszólalni, csak nem vagyok az a bulizós típus, és még nem találtam olyan valakit, aki hasonlóan komoly lenne, mint én, és akiben megtalálnám azt, akire szükségem van. Még nem találtam egy rendes fiút, aki szerethetne :( Van még valaki így evvel? KORT és NEMET is írjatok légyszi! Köszi! :) 17/L
2009. aug. 9. 21:53
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2009. aug. 9. 22:24
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Én is 17 vok és ugyan ez minden,csak fiúba :D
2009. aug. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Ezt a kérdést én is feltehettem volna. :-) Nekem sem volt még sosem barátom. Nem találtam meg az igazit. A discot én sem nagyon bírom, ott csak ilyen nyomulós, szexéhes pasik vannak, akik nekem nem jönnek be, nem vagyok vevő az ilyen dolgokra, egyenesen undorodom tőlük. :D Biztosan nem ciki, de én néha úgy érzem. Az a legrosszabb amikor például eggyütt a család és tegyük fel, a mamám megkérdezi, hogy miújság a fiúkkal. -_-' Én meg annyit mondok, semmi. Ilyenkor kicsit elvörösödöm.

:-)


De majd csak el jön a mi időnk is. :-)


17/L

2009. aug. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Szia!!

amikor olvastam azt hittem én írtam...:D

annyi különbséggel h nekem volt már 1 barátom 5 hónapig de 1 éve senki és előtte se volt senki, ugyanakkor a diszkokat énis utálom így nem is tudom h hol ismerkedjek

nyugi mi is megtaláljuk a párunkat:D remélem:)

17/L (és tök látni h van még olyan lány is fiú is aki nem csak bulizni szeret):)

2009. aug. 9. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Mikor nyitják meg a GyK társkeresőt?


egy előző válaszoló voltam :D

2009. aug. 9. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Én 19 fiú vagyok és még mindig nem volt barátnőm, az általad felvázolt problémák miatt. Sosem kellettek a bulizós p*csák, normálisak meg nem voltak, így hát hoppon maradtam.
2009. aug. 9. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat! :) Akkor ezek szerint nem vagyok egyedül egyáltalán... Jó érzés látni/tudni, hogy még vannak normális, és hozzám hasonló lányok/fiúk, akik nem állnak össze bárkivel, csak azért, hogy elmondhassák: van valakijük, mert ez a "menő". Köszönöm a bíztató válaszokat, én is mindenkinek sok sikert kívánok, és drukkolok, hogy előbb-utóbb mindenki megtalálja az igazit! :D
2009. aug. 10. 08:05
 18/18 A kérdező kommentje:
Ja, és a 23:39-esnek! Fogalmam sincs, szerintem még fel sem merült semmiféle társkereső itt. xD
2009. aug. 10. 08:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!