Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem beszélget velem már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem beszélget velem már úgy a fiú, mint régen? Azért, mert nem akarom, mint pasit, akkor már beszélgetni sem lehet tovább? (többi lent)

Figyelt kérdés
Tök aranyos fiúval beszélgetek, nagyon nagyon szeretem, de tény, mint pasit nem nagyon akarom, meg különben is most képben van egy másik. Ő igaz mondta hogy többet is eltudna képzelni velem, de én nem mondtam se igent, se nemet és most jött egy másik fiú, ami tény hogy mesélem ,neki, meg hogy mit szol hozzá akar-e engem esetleg stb. De úgy vettem észre mostanában, messze nem vagyok neki annyira fontos, mint régen, talán azért mert más fiút van a képben.... A pasik miért ilyen szemetek, hogy ha nem őket választom, akkor már nem úgy viszonyulnak hozzám?
2012. okt. 26. 10:28
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Kis hercegnő, gyere le a földre. Nem a pasik szemetek. Mitől szemétség az, hogy elutasítod, és utána azzal védi magát, hogy nem akar veled találkozni? Jó persze neked kényelmes, hogy van egy sírópárnád meg egy pasid, de ő is ember, és ha ő nem akar sírópárna lenni, akkor miért is lenne neki kötelező? Csak mert neked úgy jó? És ha nem, akkor meg máris szemét?
2012. okt. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Mert férfi nőtől egyet akar :-P
2012. okt. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Kamu, de azért jó. :D
2012. okt. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Mert a fájdalmas barátzónából csak egy módon van kitörés: ha felégeted a barátságot. Neked hogy esne, ha a srác, akibe szerelmes lennél, mesélné naponta, hogy hol tart az újdonsült csajával?!
2012. okt. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Valóban, ez itt a kérdés, miért ilyen szexmániás a pasik, hogy csak úgy akarnak, barátként nem?
2012. okt. 26. 10:39
 6/19 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy 14?

Drágám a természet így rakott össze bennünket. Nem a pasik hibája, így vagyunk genetikusan programozva. Ideje lenne felnőni, ha már pasizol :-P

2012. okt. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
25 :)
2012. okt. 26. 10:47
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Szexmániás? Azért, mert tetszel, mint nő? Te fogalomzavarban szenvedsz. Szerinted egy normális férfi csak a szexre vágyik a barátnőjétől? El kell keserítselek: NEM.
2012. okt. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Akkor biztos szőke ... :-P


Ahogy előttem mondták: az a srác többet szeretne Tőled (lehet nem csak szexet, szerelmet is), de Te másfelé húzol. Bezártad előtte a kaput. Valószínűleg ettől ő szenved és minél több találkozást, beszélgetést, kapcsolatot tart fent veled, annál jobban szenved, mert minden ilyen alkalom emlékezteti rá, hogy viszonzatlanok az érzései.

Kicsit önző vagy, gondolj bele a helyzetébe! Te önző módon barátnak akarod őt, lesz@rod az Ő érzéseit. Neked barátnak kell, akkor legyen az, a másik érzései nem érdekelnek! Szép mondhatom! Gratulálok az empátiádhoz!

2012. okt. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
86%
Na figyelj, megvilágítom neked a problémát egy hétköznapi példán keresztül, hogy megértsd. Van egy bolt, bemész, és kérsz egy kiló kenyeret, fizetsz, majd közlik, hogy bocsi, csak egy zsemle van, de a pénzedet már nem tudják visszaadni be kell érned ennyivel. Hazamész, megeszed a zsemlét, ami jobb mint a semmi, de éhes maradsz. Másnap megint mész, és megint ez történik, és ez így megy tovább egy darabig, amikor egyszer csak látod, hogy a mögötted jövőnek adnak kenyeret. Te visszamennél a boltba? Az a fiú így is sokat áldozott rád a szabad idejéből (ami egyébként forintosítható, csak azért mondom, hogy értsd az összefüggést a boltos példával), ami alatt olyan lányokkal is tölthette volna az idejét, akiknél van esélye. Te ennyi erőforrás-ráfordítást értél meg. Mivel elérte azt a pontot, ahonnan már több erőforrását nem óhajtja a semmire pazarolni, így nem is foglalkozik veled, teljesen jogosan. Te sem várhatod el tőle, hogy állandóan ott legyen neked, amikor szükséged van rá, mint lelki szemetes, de te meg nem vagy ott neki, amikor szüksége van rád, mint barátnő. Persze a párkapcsolat mindig két emberen áll, nem kötelező belemenni, viszont utána nem illik sírni, hogy most már a másik látni se akar.
2012. okt. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!