Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem beszélget velem már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem beszélget velem már úgy a fiú, mint régen? Azért, mert nem akarom, mint pasit, akkor már beszélgetni sem lehet tovább? (többi lent)

Figyelt kérdés
Tök aranyos fiúval beszélgetek, nagyon nagyon szeretem, de tény, mint pasit nem nagyon akarom, meg különben is most képben van egy másik. Ő igaz mondta hogy többet is eltudna képzelni velem, de én nem mondtam se igent, se nemet és most jött egy másik fiú, ami tény hogy mesélem ,neki, meg hogy mit szol hozzá akar-e engem esetleg stb. De úgy vettem észre mostanában, messze nem vagyok neki annyira fontos, mint régen, talán azért mert más fiút van a képben.... A pasik miért ilyen szemetek, hogy ha nem őket választom, akkor már nem úgy viszonyulnak hozzám?
2012. okt. 26. 10:28
1 2
 11/19 Advocatus Diaboli ***** válasza:
25 vagy és ilyen alapdolgokat nem tudsz...
2012. okt. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Sajnos ezt tapasztalom önzőség, nulla empátia részükről és hatalmas ego:)

Simán elhiszik, hogy attól hogy azt mondják legyünk barátok, attól a pasi baromi örülni fog.

Nem egy nő jelentette ki majdnem hogy szeret, aztán van más és csodálkozott hogy basszus nem beszél a szemét pasija velem pfffff

2012. okt. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Hogy lehetnél már a barátja egy pasinak? Az ember a barátjával röhög primitív dolgokon (ami egy lánynak, jaaj de gyerekes, így vagytok programozva), fejbe fingják egymást mikor a másik nem számít rá, bebasznak tömören, lehányják egymást, ha muszáj, oltogatják egymást, ezt nem lányokkal szeretjük csinálni pláne nem egy potenciális csajjal. Ha az egyik saját hibájából is, de szarba kerül, akkor kitartanak egymás mellett akkor is. Ilyen kapcsolat csakúgy, nem létezik fiú és lány között, (kivéve, ha 50 évet melóznak rajta és együtt öregednek meg és a szex is inkább csak emlék marad már).
2012. okt. 26. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 menta34 ***** válasza:
100%
Kérdező: a pasi a szemét? mert azzal beszélgetne akivel szexel is, vagy te vagy a szemét, mert egyikkel dugatod magad a másiktól meg elvárod, hogy szórakoztasson? Gondolkozzál már.
2012. okt. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Én se beszélgetnék veled, ha kapcsolatot szeretnék tőled, te meg boldogan mesélnéd, hogy milyen csodapasit találtál magadnak máshol. Gondolkozz már egy kicsit! Azért mert te csak barátságot akarsz tőle, az nem jelenti azt, hogy az ő érzései is hirtelen megváltoztak, és már nem érez semmi többet irántad. Jól megforgattad benne a kést a másik pasi dumával, gratulálok! De nyilván ő a szemét...
2012. okt. 26. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Én nő vagyok, és nőként is osztom a férfiak véleményét! Szóval a fiú nem szemét, inkább Te küzdesz súlyos empátia hiánnyal. És nem hiszem el, hogy 25 éves vagy ennyi ésszel!
2012. okt. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Egyrészt nem mindenkinek öröm azzal barátkozni, akitől többet szeretne, másrészt az sem hangzik korrektnek, hogy nem tudtad tisztességesen visszautasítani, ráadásul neki áradozol a másik fiúról.
2012. okt. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Én sem vagyok a barátzóna-elméletek mellett, de a másik oldalnak sem kellene minden romantikus szándékot csak szexre sarkítani.
2012. okt. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 Lifeishard ***** válasza:
Szerintem fake. :)
2012. okt. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!