Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most akartam vele szakítani,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akartam vele szakítani, de meghalt a nagymamája. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egy éve járok barátnőmmel, de véget akarok vetni a kapcsolatnak. Van egy másik lány, aki feltűnt az életemben (egyetemen), egyre többet beszélgetek vele, és hetek óta azt érzem, hogy nekem ő kell, és nem a mostani barátnőm. (Nem volt köztünk még semmi, csak beszélgetés, nem csaltam meg és nem is fogom). Még ha el is tekintünk az új lánytól, akkor is azt érzem már egy ideje, hogy a barátnőmet "unom", egyszerűen nem tudunk egy jót beszélgetni, nincsenek programjaink, mert mindig mindegyikünk mást akar. Nem illünk össze. A másik lánynak most nincs senkije, ezért is szeretnék közeledni felé, de előtte nyilván szakítanom kéne a mostani barátnőmmel.


Rá is szántam magam, hogy beszélek vele (bár célozgattam arra, hogy szerintem a kapcsolatunkat nincs sok értelme folytatni, ő szerintem nem nagyon vette az adást), csakhogy tegnapelőtt meghalt a mamája, akit nagyon szeretett (velük is lakott). Most teljesen kivan szegény, tegnap elmentem hozzá de csak sírt végig. Nem tudom mit csináljak, mert az nagyon hülyén adná ki magát, ha itt a gyász első napjaiban még én is odaszúrnék neki azzal, hogy szakítunk (rajta azt látom, hogy még szeret engem és ragaszkodna hozzám, szóval valószínűleg fájna neki).

De az se jó, ha hitegetem hogy mennyire szerelmes vagyok belé, miközben már a másik lányon jár az eszem, és alig várom hogy neki udvarolhassak.


De meddig várjak azzal a beszélgetéssel? :S Mikor tudja ezt is befogadni a nagyi halála után? A temetés hétfőn lesz.


19/F


2012. okt. 26. 15:44
 1/5 Honorare ***** válasza:

egy biztos! meg varnod kell ezzel!!!


de csak azt te tudnad megmondani,hogy meddig... mert mi nem ismerjuk a korulmenyeket...

2012. okt. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenképpen várj vele egy kicsit, amíg lecsillapodik a gyász első hullám a barátnődben. A temetés többek között azért van, hogy a még élők elbúcsúzhassanak az elhunyttól, és sokat segít lelkileg, még ha megrázó is. Szóval azt mindenképpen várd meg. Addig is, nem kell bizonygatni, hogy mennyire szereted stb., de barátként és emberként mellette állhatsz.

Egy szakításra sosincs jó időpont, főleg egy ilyen helyzetben, de mondjuk egy hét várakozás szerintem részedről is beleférhet, attól még a másik lánnyal is beszélgethetsz. A jelenlegi barátnődhöz legyél nagyon kíméletes, mert akárhogyan csinálod, ő valszeg úgy fogja érzeni, hogy egymás után érik a csapások. (És hát, így is van.)

2012. okt. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Diavolino44 ***** válasza:
1 honapot varj vele legalabb, s mond meg a masik lanynak, hogy szeretnel vele kapcsolatot, de nem vagy egy szivtelen sz@r alak aki most akar szakitani vele.
2012. okt. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Sok ilyen rendes srác kéne mint te:P 19 évesen nem sokan gondolkoznak igy...

Sztem is várj még vele, de sajnos késöbb se lesz egyszerü dolgod, ha a barátnöd még a helyzetet se fogja fel,hogy problémák vannak.

Pár hetet mindenképpen várj ezzel...

2012. okt. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
varj a szakitással még.. legalabb 1-2 hónapot, amig enyhül a gyász.. aztán meg szépen szándd rá magad a lépésre. korrekt vagy amugy, sajnos nem sok ilyen pasi van, mint te! remelem h ilyen rendes maradsz! üdv!
2012. okt. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!