Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti nem érzitek túl nagy felelősségnek amikor eldöntitek hogy szakítani akartok?

Figyelt kérdés
Mert kettőtök sorsáról döntötök, nem csak a magatokéról. És mi van, ha később megbánod, mert meg lehetett volna oldani a problémát? Hogyan lehet beletörődni abba, hogy ebből a kapcsolatból ki kell szállni?
2012. okt. 16. 14:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Erről nem lehet úgy dönteni, hogy később biztosan ne bánd meg. Én nagyon sokat agyaltam a szakítás előtt, és borzasztó érzés volt nekem is, hogy összetörtem valakinek a kis világát aki velem képzelte el a jövőjét :S

Ennek már fél éve, nagyon féltem attól is, hogy majd megbánom, de nem így történt szerencsére :)

2012. okt. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

én sajnos hírtelen felindulásból szakítottam volt párommal. Ennek már több mint 6 éve.

Aztán megismertem egy lányt, elkezdtünk járni, rózsaszín köd stb... a volt párom békülni/újrakezdeni akart, én meg lepattintottam...

Azóta nagyon bánom, mert ugyan még együtt vagyok jelenlegi párommal, de kilátástalan az egész, az egész életem romokban.... nem ecsetelném. Szerintem először is, ha nem szakítottam volna.... aztán meg... na mind1. Ez van.

Szóval ha bajok vannak, előbb próbáljátok meg megoldani, mert aztán később cseszheted

2012. okt. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

dehogy is nem....épp ezért én még nem dobtam ki soha senkit, legfeljebb közös megegyezés, de szakítást még soha nem kezdeményeztem....az a baj h szégyen/nem szégyen rohadtul megvisel a dolog és hónapokig nem vagyok magam utána...és ilyeneken agyalok folyton én is, mint te, még ha egy rossz kapcsolatban vagyok is, egyszerűen nem látom alternatívának a szakítást....és ez rohadtul megnehezíti a dolgom...:S

24/f

2012. okt. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!