Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mondjam meg a barátnőmnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg a barátnőmnek, hogy leadhatna 15 kilót úgy, hogy ne sértődjön meg, ne essen neki rosszul?

Figyelt kérdés
2012. okt. 27. 07:59
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
"Te Gizi! Leadhatnál 10 kilót! De ha öttel több lesz, az sem baj!"
2012. okt. 27. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
56%

szerintem simán meg lehet mondani. sőt, nyilván ő is észrevette, hogy van rajta felesleg. én motivációként fognám fel, hogy a páromnak megint csinos legyek. mert ha valamit nem kap meg, lehet csodálkozni, ha máshova jár:)

21/L

2012. okt. 27. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
45%

Ez a beszéd utolsó,ez igen,végre egy normálisan gondolkodó NŐ.

Nagyon jól gondolkodsz,látom nem vagy sértődös p_csa aki azt hiszi aranyból van lika :D:D:D:D

2012. okt. 27. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Azt azért megkérdezhetjük hány kiló kb és milyen magas a hölgy. Nehogy már csontváznak akard miközben tök normális
2012. okt. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Nekem így mondta barátom (persze viccesen): nem gondolod, hogy túl nagy a p.csáááád?:D meg azt is mondta, hogy van egy kis poci azért, túlzásba ne vigyem. Igaza volt. Felszedtem kb 5 kilót, de ha nem szól, én nem veszem észre magamon:) Azóta meg átvittem belőle 3mat izomba, a többi lement:D Ha normális nem fog megsértődni, de a helyedben én biztosan nem mondanék kilót, csak, hogy adhatna le valamennyit, esetleg ha jársz kondiba szólj neki, hogy járjon veled:)
2012. okt. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Menj el vele futni, vagy járjatok úszni stb. Figyelj oda hogy egészséges dolgokat egyetek.


Ja és finoman meg lehet neki mondani hogy van rajta egy kis plusz.

2012. okt. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Érd el, hogy ő akarja leadni! Mondd, hogy így is nagyon vonzó, és nőies, de ha egy picit formálna az alakján, akkor egyszerűen tökéletes lenne!

Hidd el, ez hat, egy nő számára az a legerősebb motiváció, ha a partnere elfogadja úgy, ahogy van, de saját magáért (és nem a partner kedvéért) akar magán tökéletesíteni.

2012. okt. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Ha nem tetszik, akkor miért jöttél össze vele?
2012. okt. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Szerintem simán meg lehet mondani.

Nekem a volt barátnőm is elég dundika volt (168 cm, 65 kg)

és mondtam neki, hogy 5 kg-t fogynia kéne pár hónapon belül.

Sportoltunk is együtt. De nem fogyott le mégse, és így is együtt maradtunk még utána.

Hogy miért jöttem vele mégis össze annak idején? Mert az interneten kevesebbnek hazudta magát, élőben meg tetszett a személyisége !

2012. okt. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Hmmm, egy az egyben leírtad az én esetemet :) Még a magasság/kiló is stimmel, lol :D
2012. okt. 28. 17:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!