Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meleg srácok! Ti is udvarlássa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg srácok! Ti is udvarlással szerzitek meg egymást, ahogy a heterók? Tehát, a bikameleg cserkészi be a lány szerepet játszót?

Figyelt kérdés
Hogy szoktak a melegek összejönni?Nálatok is bevált szokás az udvarlás?Passzív srácok, ti is szeretitek váratni a "bikát"?Mindig érdekelt hogy megy ez, ja és hetero vagyok!
2012. okt. 27. 12:44
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
Ha hetero lennél, ilyet nem kérdeznél. :D
2012. okt. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%

És még itt tippeket is kapnak...

Tényleg jön a globális felmelegedés...

2012. okt. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Hihetetlen, hogy itt mennyi homofób van.


2-es:Azok eleve tévúton járnak, akik nem kellenek egy csajnak sem, és buzulásra adják a fejüket.Azokkal gond van, és a melegeknek sem kellenének.

2012. okt. 27. 13:25
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Első válaszolónak úgy néz ki igaza van!

;)

2012. okt. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
91%

Először is, látszik, hogy a kérdező srác heteró, különben nem kérdezne ilyen hü.lyeséget. :)

Én érintett vagyok a témában, de sajnos semmilyen szerepbe nem vagyok hajlandó magamat beskatulyáztatni. Nekem nem erről szól. Én a kölcsönösséget szeretem. És úgy ismerkedünk, mint két ember. Kifejezzük a szimpátiát a másik irányába. És figyeljük a válaszreakciókat. Én például mindig valami olyan témával nyitok, ami mindkettőnket érdekli. Idővel a szexszel/szexről kezdünk el poénkodni, onnantól már nincs nehéz dolga az embernek.

Megbeszélünk egy találkozót és sétálunk egyet együtt valamerre, esetleg elmegyünk sörözni. A találkozó végén pedig már mindkét fél tudja a szándékait illetve felmérni az esélyeit a másiknál.

Aztán jön a folytatás. Kb. ennyi. Nem kell ezt a dolgot túlmisztifikálni. :P

2012. okt. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem nem olyan hülyeség ez a kérdés, azért az esetek többségében igenis van ilyesmi. Persze embertől függ, van, aki lazábban kezeli, van, aki taktikusabb. De amúgy ja, általában az aktív srác ír rá/megy oda a passzívhoz, mindenféle szépeket mond neki ilyesmi =D A passzív meg használja a "női praktikákat" (nincs jobb szó rá), amit az aktív úgyse érzékel tudatosan, de igenis hatással van rá. A vicc, hogy pár passzív srác jobban használja ezeket, mint pár lány XD

Na mindegy, szóval kb. ugyanúgy működik ez mint heteró pároknál, kölcsönös a dolog, csak az aktívé a látványosabb lépések. Egy heteró párnál is ha csak a fiú akar felszedni egy lányt, abból semmi nem lesz, kölcsönösnek kell lennie, csak azt, hogy a lány is szedi fel a fiút, azt tudatosan nem olyan könnyű észrevenni (ha jól csinálja) ;)

Váratni nem szeretem, az szemétség. Bár soha nem tudok sehova időben odaérni :D De ez csak ilyen egészséges 5-10 percet jelent max., nem többet...

18/F

2012. okt. 29. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
81%
10:50. Remélem ezt az "én vagyok a nőt" férfiként idővel kinövöd. Gáz.
2012. okt. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem vagyok én ilyen feminim izé egyáltalán! De attól még bizonyos szerepek megmaradnak!

18/F

2012. okt. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Bresalio Nagy ***** válasza:
77%

Nekem mindigis hányingerem volt és van ezektől az előre leosztott nemi szerepektől... Heteróknál is, de azt elintézem azzal, h (szerencsére) nincs közöm hozzá, szerencsére legalább nekem személy szerint nem muszáj benne részt vennem. De amikor akár egy heteró, akár maga egy meleg belülről, már a meleg kapcsolatokra akarja a heteró szerepleosztást ráhúzni, és pl. "férfi" meg "női" szerepről beszélni egy meleg kapcsolatban, attól már tényleg rosszul leszek, komolyan... Mi az pl., h "a lány szerepet játszót"? A meleg kapcsolatnak épp az lenne a lényege, h nincs "fiú" meg "lány" szerep, hanem 2 egyenrangúan "fiú" szerep van, és a "résztvevők" szabadsága, h ezt konkrétan milyen tünetekben élik meg (mert a konkrét személyiségüknek megfelelően tehetik ezt, annak megfelelően választhatják meg a tevékenységeiket a kapcsolaton belül). A meleg kapcsolat nem egy szerepjáték sztem. És nem az van, h annyiban különbözik a heteró kapcsolattól, h "a <<lánynak>> is farka van, meg az is borotválkozik benne". És bár lehet, h van pár meleg, akiknek az agyára ment a heteronormatív szemlélet, ami körülveszi őket, és ezért ők is ilyen szerepekben gondolkodnak a saját kapcsolatukról, de sztem, eddigi informálódásom szerint, a nagytöbbségre nem ez a jellemző (nagyon szerencsére sztem).


Ja, és amúgymeg ahhoz, h vki szereti az ágyban a passzív szerepet, még nem kéne ilyen sztereotípiákat társítani, h akkor már rögtön biztosan ő a "passzív" a párkeresés közben is, meg az, aki "váratja a másikat" stb. (mint a heteró kapcsolatban a lány teszi (szintén csak) a sztereotípia szerint, bár gyakran mégcsak ez se igaz még maguknál a heteróknál se).


Sztem a melegek( nagytöbbségé)nél az "udvarlás" sokkal szabadabban történik, mint a heteróknál (bár szerencsére sztem az a tendencia, h a heteróknál is egyre szabadabban, a többségnél). Mert sztem NEM úgy értelmezik a melegek (sztem nagyon helyesen), h van egy, a szokás, a hagyomány által előre meghatározott társadalmi sablona a párkeresésnek, csaknem úgy megírva a kis előre leosztott szerepeivel, mint egy színdarab (h a "fiú" ezt csinálja, a "lány" meg erre ezt lépi stb.), és akkor ennek a szerepeibe kell most nekik belehelyezkediük. Hanem sokkal szabadabban értelmezik a párkeresésüket, jobban teret engedve annak, h a társadalmi sablonok helyett a konkrét résztvevők egyénisége vezérelje; és jobban megjelenik benne a kölcsönösség, és a reverzibilitás (a szerepek felcserélhetősége).

Most lehet, h egy kicsit az is áthatotta ezt, h én hogy szeretném, h legyen, nem csak az, h hogy van ténylegesen. De sztem, szerencsére, ez a 2 fogalom nem áll olyan messze egymástól. xD


18/F meleg

2012. dec. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Bresalio Nagy ***** válasza:
69%
Amúgymeg a 8-as válaszoló (aki azt gondolom, ugyanaz, mint a 6-os), így fogalmazott: h bizonyos szerepek "megmaradnak"... Ezt pl. nem tudom hova tenni, h "megmaradnak". Miből maradnak meg? A heteró leosztásból? (Gondolom, erre gondolt.) Ez egy olyan szemléletet tükröz, mintha a meleg kapcsolat egyfajta származéka lenne a heteró kapcsolatnak. Mintha az lenne, h "először volt a Heteró Kapcsolat, a maga szerepeivel; és az evolúció, vagy nemtudommi során, ebből kinőtt, kivált a Meleg Kapcsolat, ami sok dologban más lett az <<ősétől>>, de azért bizonyos tulajdonságok, bizonyos szerepek <<megmaradtak>>". Csakhogy a meleg kapcsolat nem származéka a heterónak. Hanem azzal egyenrangú, "párhuzamos", és mindvégig létezett, mint fogalom, amióta csak a heteró kapcsolat is létezik.
2012. dec. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!