Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi volt eddig a legnagyobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt eddig a legnagyobb dolog, amit megbocsájtottatok a párotoknak? Utána hogy tudtátok kezelni, hogy sikerült elfelejteni?

Figyelt kérdés
2009. aug. 10. 10:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
,,Üvegezett" ismerősökkel és 3 csajjal smárolnia kellett. Utólag tudtam meg de azt is hogy mozdulni nem tudott annyira részeg volt. Visszaadtam neki, azt nem írom le hogy, és azóta boldogan élünk.
2009. aug. 10. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
85%
Ha "visszaadtad" neki,akkor oké.Biztos hogy ezzel elégtételt nyertél? Azért kételkedem,mert mégis ott látom benned a tüskét. Inkább ülj le, és beszéljétek meg,hogy nálatok mennyi fér bele ebbe a kapcsolatba.Bár,én személy szerint úgy vagyok vele,ha már erről beszélni kell/lehet,ott a kapcsolatnak nem sok értelme van.Lepontozhattok,de én így látom,persze,ez csak az én szubjektív véleményem.
2009. aug. 10. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
első vagyok. Nincs bennem már tüske emiatt, ez több mint egy éve volt, nagyon szeretem őt, és mindent meg tudnék neki bocsátani kivéve ha más csajjal csinálna valamit.
2009. aug. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Többször beszélt már meg találkozókat lányokkal myvipen. Nem barátiakat, inkább olyan első randiszerűségeket.

Úgy tudtam meg, hogy az egyik rendes csajszi szólt nekem. Marha szarul esett, ráadásul az is kiderült, hogy voltak akiket meg kamon vetkőztetett.. Megbocsátottam neki, de ennek ellenére visszakapta. Bár az nem volt szándékos.. De így már 1-1. Szerintem azóta se felejtette el egyikőnk se, pedig nagyon sokszor átbeszéltük. Nem volt valami régen, április környékén volt mindkét affér. Szóval az idő majd megoldja (:

2009. aug. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%

Kedves Első!


A lényeg az,hogy te higgy abban,hogy majd az idő megoldja.Mert a te életed,veled történt.Mi itt csak tanácsokat adhatunk,és elmondhatjuk a saját nézőpontunkat.De hogy te hogyan éled meg,az megint más kérdés.Annyi biztos,hogy én nem tudnám úgy "játszani" az életemet,mint egy meccset:1-1.Ez kinek jó így? Nem ítéllek el,hogy "visszaadtad" neki a dolgot,nem erről van szó.Csak én nem tudnám ezt csinálni,legalábbis hosszútávon semmiképp.

2009. aug. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
sziasztok! lécci ne itt vitassátok ezt meg, én válaszokat szeretnék, köszi.
2009. aug. 10. 15:22
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez emberfuggo ! Az en parom ,annak idejen azt mondta , hogy megbocsatja azt , hogy felreleptem amikor egy honapja ismertuk egymast. En akor elmondtam es lehetoseget adtam ,hogy dontson . Tovabb vagy ne tovabb. O folytatni akarta,mert annyira szeret . Ma ott tartunk , hogy azt vagja majd nap , mint nap a fejemhet , hogy en anno megcsaltam es mekkora k*va vagyok . Nos az emlitett dolog utan par honappal o kapcsolatban volt egy novel , ami kiderult es miutan "szakitott" vele megbocsatottam. Tehat revansot vett , bar allitolag nem fekudtek le !

Azt hittem tuleptunk ezen , de ket honapja megvaltozott kerdeztem , hogy esetleg van-e mas a dologban, de o tagadta , erre penteken kiderult , hogy igazam lett. Pont ket honapja tart ! :) Jo mi ? Sms-ben szerelmet vallanak stb, holott elozo heten nekem mondta ugyanezt , sot megakarta kerni a kezemet !

Tehat a kerdesedre nincsen pontos valasz . En megtudtam bocsatani , de o nem , barmennyire is azt mondta !

Most itt van ez az ujabb dolog es azt hiszem nem tudnek megbizni benne ujra ! Ezert nem hiszem , hogy mukodokepes egy ilyen kaliberu dolognal a megbocsatas ! :(

2009. aug. 11. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hazudott nekem és elhitetett velem olyat ami nem volt igaz. Hiába bocsátottam meg a tüske ott volt bennem és újra előjött.

Talán ezzel adtam neki indokot arra hogy szakitson velem.

2012. dec. 10. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!