Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tudnátok nekem ötleteket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok nekem ötleteket mondani? Múlthét végén szakított velem a barátnőm 3 év után. Szeretném vissza hódítani, elcsábítani. Nagyon szeretem és kétségbe estem hogy elveszítem végleg.

Figyelt kérdés
Nem tudom mit tegyek, hogy vissza szerezzem. Találkozni nem nagyon akar velem, már kérdeztem. Tudnátok mondani valami jó ötletet amitől esetleg elgondolkodna, vissza szerezhetném?
2012. okt. 27. 15:50
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
"volt hogy össze vesztünk elég csúnyán akkor is majdnem szakítás lett a vége de aztán megbeszéltük és kibékültünk...volt hogy hetekig tökéletes volt minden majd megint veszekedés és megint békülés..." ez pontosan így ment nálunk is,bár mi még csak egy éve járunk. amikor mérgünkben szakítottunk egymással,pár óra múlva után mindig bocsánatot kértünk egymástól,megbeszéltük a dolgot,és kb egy hónapja veszekedtünk utoljára :)
2012. okt. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Szia. Én hasonló helyzetben vagyok... Nem tudom, sikerült visszaszerezned? Vagy elfelejtened?
2012. nov. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!