Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kérdezzem meg?

Figyelt kérdés
van egy srác a suliba nagyon tetszik nem nagyon beszélünk csak facebookon de tudni szeretném hogy tetszek-e neki de úgy hogy ne tudja meg hogy ő tetszik nekem nagyon, mielőtt még teljesen bele nem zúgok nem szeretnák pofára esni . SEGÍTSETEK!
2012. okt. 27. 18:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Nincs azon mit szégyellni ha valaki tetszik! Tegyél neki utalásokat, kérd meg hogy kísérjen haza, vagy próbálj vele együtt lógni! Ha veszi a lapot akkor ki fog derülni hogy viszonozza, ha nem akkor meg még éretlen vagy nem akar semmit, csak kerüli a közlésével járó kellemetlenségeket.


Szerintem bátran közelíts hozzá, flörtölj vele mert ezekből tanulsz te is! Mosolyogj ha rád néz, mert az úgy általában tetszés burkolt jele. Nem beszélve arról, hogy tudsz vele adni egy nagy adag löketet neki, ha esetleg tetszel neki csak tétovázna.


A facebookot meg felejtsd el! Üdv. 34F

2012. okt. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

on fb:


Szia!

Mizu?

Tudod mit jelent a diszkréció?


1. Igen válasz esetén: Tetszem neked? Mert te nekem nagyon, de nem szeretném, hogy más is megtudja.


2. Nem válasz esetén: Dögüjj meg te analfabéta szar.

2012. okt. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!