Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kérdezzem meg tőle, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérdezzem meg tőle, hogy bőrrel, vagy a nélkül?

Figyelt kérdés

Szóval az a gondom, hogy összeköltözünk a barátommal, aminek nagyon örülök, de nagyon furcsa lesz és egyes szokásokat nehéz lesz megszokni. Otthon, mikor kolbászt ettünk, mindig megkérdeztem apumtól, hogy le kell e szedni a kolbász héját, vagy meg lehet enni? És most, hogy különköltözünk, nem fogom tudni. Nagyon félek, hogy beteg lehetek attól, ha megeszem, de a barátomtól nem merem megkérdezni. Biztos, hogy kiröhögne engem :(. Szerintetek? Ne költözzünk össze? Vagy ne egyek több kolbászt? Vagy hogy kérdezzem meg?


19/L



2012. okt. 25. 17:33
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
xD
2012. okt. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
azta!
2012. okt. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Neee... :D
2012. okt. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ugye most viccelsz? :)
2012. okt. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

úristen. ez biztos kamu kérdés. :D

Drágaságom, ha boltból veszed, rá van írva, hogy műbeles e a kóbász. Ha igen, nem eszed meg, mert műanyag. Ha háztól veszitek a kóbászt, akkor egyed meg. De én a helyedbe nem is ennék, szegény barátodat ott csókolgatod a fokhagymás ostoba fejeddel..:D szerintem nehezebb lesz azt megszokni, hogy egy ideig nem pukizhatsz wc-zés közben... el kell telnie kis időnek mire nem szégyellsz semmit a párod előtt. Ha már pukizol előtte, nyugodtan rátérhettek a kolbász problémakörre is. :D

2012. okt. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
próbáld hátrahúzni a bőrt, és elszopogatni a kolbászt. A barátod örülni fog.
2012. okt. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A bőrétől nem lesz semi bajod ha műbeles egykis müanyag nem árt. de h avaladi beles akor se hiszem hogy gond lene vele de azért meg gondolnám hogy egyek e ijat amin át egy életnyi disznó szar ment át. A diszni életeével számolva az életnyit. Meg mijen elmebeteg nek jutot előszőr eszébe hogy egy disznót áthuzon a belén?
2012. okt. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
7es te inkább eszel szintetikus vackot, mint természetes, lebomló állati eredetű terméket??:D akkor egyed, én láttam hogy mossák a disznó belét, inkább azt eszem. A disznó minden egyes részét felhasználjuk, miért lenne ez más a belével? Még az agyát is. Ha te ettől undorodsz sajnállak.. nem beteges...inkább költséghatékony apukám.
2012. okt. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
hát így már össze se kéne költözni :S
2012. okt. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Telefonon feltudod hívni az apukád :D probléma megoldva!!
2012. okt. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!