Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak átétetek már viszonzat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak átétetek már viszonzatlan szerelmet? Éreztétek már úgy, hogy tönkrementek bele lelkileg?

Figyelt kérdés
Sajnos most nagyon szeretek valakit, de tudom, hogy nem lehet belőle semmi. Viszont azt érzem, hogy ő az, akivel akár az életemet is össze tudnám kötni. Ilyenkor mit kell tenni? Továbbállni még nem tudnék. Meddig érdemes várni egy lányra? Ti meddig vártatok? Akár hölgyek, fiatalabb lányok is válaszolhatnak.
2012. okt. 28. 00:03
1 2 3 4
 1/36 Honorare ***** válasza:

Probald meghoditani!


Nem feladni!!!!

2012. okt. 28. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
Igen.Szerelmes voltam egy férfibe.Együtt voltam vele párszor, de végül talált magának barátnőt, és bevallotta hogy nemcsak a fiúkhoz vonzódik.Nagyon rossz volt Őt látni azzal a lánnyal, sokkal elviselhetőbb lett volna ha egy férfiért hagy ott.De már túl vagyok rajta...
2012. okt. 28. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
Ja és 27F
2012. okt. 28. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
átéltem, talán túl sokszor is már. kb. tönkre is mentem bele, bár ezt próbálom leplezni
2012. okt. 28. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
3 évig kihasznált és szivatott a csaj barátom akibe szerelmes voltam már teljesen feladtam utána találtam egy lányt akit igazán szeretek és aki nem ártana nekem viszont nem is járna velem úgyhogy viszonzatlan szerelemből viszonzatlan szerelembe estem de nem baj én boldog vagyok mert van ami motivál pl edzésben, hogy na akkor megmutatom hogy mit tudok hogy a lány elismerjen és hátha... sok előnye van a viszonzatlan szerelemnek nagyon jellemépítő viszont kegyetlenül fájdalmas és mély nyomot hagy, szerintem ha két próbálkozás után nincs semmi akkor hagyd a csajt akármilyen nehéz is ismerkedj előbb utóbb találsz valakit akit jobban fogsz szeretni nekem is ez segített :)
2012. okt. 28. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
Én egyszer már túléltem egy 2 éves viszonzatlan szerelmet még általánosban, utána 4 év viszonzatlan szerelmet egy másik lánnyal gimiben. Most fősulin már 1,5 éve vagyok így, viszont ezzel a lánnyal úgy vagyok, ahogy te, simán letudnám élni vele az életem. Már háromszor visszautasított, de én megmondtam neki, hogy nem mondok le róla, még belém szerethet akár fősuli végére. Érdekes módon elfogadta a döntésemet és még a jó viszonyunk is megmaradt. Nem veszem be a hülye indokát, hogy neki csak egy 30 éves férfi tudja megadni, ami kell. Nevetséges. 19/F
2012. okt. 28. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 Meztelencsigabiga ♥ ***** válasza:
41%

Senki nem ér ennyit. Lehet valaki boldog mással akkor is ha közben a régi hiányzik.


21/N

2012. okt. 28. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
A lényeg az, hogy nem omlottam össze lelkileg, hanem erősödtem. 6. voltam.
2012. okt. 28. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:

Ha viszonzatlan akkor ne legyél olyan hülye hogy tönkre mész. Menj tovább...

Én is így tettem és nem lettem lelki nyomorult.

Sajnos csak akkor szabad várni ha megéri.

2012. okt. 28. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 Honorare ***** válasza:

miert beszeltek ilyeneket!?


Mindenki a feladasrol beszel ennek a szerencsetlennek...


Kerdezo: Nem szbad fel adni!


Tobbiek sajnalom ami veletek tortent, de tamogatni kene a sracot!!!

2012. okt. 28. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!